Stories احتمالا به واتس اپ نیز اضافه خواهد شدمفیدستان:

وب سایت تک شات: یکی از محبوب‌ترین قابلیت‌های اسنپ چت Stories نام دارد، ویدیو کلیپ‌های کوتاهی که توسط کاربران این شبکه آپلود می‌شوند. این قابلیت به تازگی آنچنان جذاب است که سایر شرکت‌ها نیز آن را در اختیار کاربران خود قرار داده‌اند. مدتی پیش شاهد اضافه شدن Stories به اینستاگرام و فیس بوک بودیم و اکنون مطابق با اخبار منتشر شده نوبت به واتس اپ رسیده است.

 

 Stories احتمالا به واتس اپ نیز اضافه خواهد شد

باید بدانید که هر دو سرویس اینستاگرام و واتس اپ به شرکت فیس بوک تعلق دارند، به این ترتیب چندان جای تعجب نیست که فیس بوک بخواهد قابلیت‌های یکسانی را در اختیار کاربران هر دو سرویس خود قرار دهد. مطابق با توییت جدید @WABetalnfo این قابلیت در آخرین نسخه بتای واتس اپ برای پلتفرم iOS مشاهده شده است، البته هیچ تضمینی نیست که در نسخه نهایی که برای عموم کاربران عرضه خواهد شد نیز شاهد این قابلیت باشیم.

هنوز اطلاعاتی درباره نحوه کارکرد Stories در واتس اپ موجود نیست و نمی‌دانیم که این داستان‌ها به حساب کاربری اینستاگرام یا فیس بوک کاربران لینک خواهند شد یا اینکه آنها باید ویدیوهایی جدیدی را به صورت اختصاصی برای واتس اپ درست کنند.

 

با توجه به اینکه بر خلاف اینستاگرام و فیس بوک، اپلیکیشن واتس اپ یک شبکه اجتماعی نیست، اضافه شدن Stories به آن جالب خواهد بود زیرا تنها مخاطبان افراد می‌توانند داستان‌های آنها را مشاهده کنند در حالی که در اینستاگرام افراد می‌توانند مطابق با علایق خود پیج افراد مختلف را فالو کرده و ویدیوهای Stories آنها را مشاهده کنند.

در هر حال همانطور که گفتیم هنوز مشخص نیست که Stories به صورت قطعی به نسخه نهایی اینستاگرام اضافه خواهد شد یا نه و ممکن است تا عرضه آن برای عموم کاربران مدت زمان زیادی باقی مانده باشد.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

آموزش کامل استوریز اینستاگرام فارنتاستوریز چیست؟ قابلیت یا داستان‌ها برای به اشتراک‌گذاشتن موقتی تصاویر و آموزش کامل اینستاگرام فارنتمطلب در مردادماه به‌روزرسانی شد – سؤالات رایج بیشتر به همراه پاسخ اضافه شددانلود – سری جدید جی تی ای به دستور دبيرخانه كارگروه تعيين مصاديق محتوای مجرمانه، لینک دانلود این برنامه از استفاده آفلاین از نرم افزار …بله همین طوره شما نمیتونید با استفاده از این نرم افزار ، رام خودتونو به یه کشور دیگه آموزش کامل استوریز اینستاگرام فارنت قابلیت یا داستان‌ها در اینستاگرام به‌تازگی اضافه شده و می‌توان آن را تا حدی یک کپی آموزش کامل اینستاگرام فارنت مطلب در مردادماه به‌روزرسانی شد – سؤالات رایج بیشتر به همراه پاسخ اضافه شد دانلود – سری جدید جی تی ای به دستور دبيرخانه كارگروه تعيين مصاديق محتوای مجرمانه، لینک دانلود این برنامه از سایت حذف استفاده آفلاین از نرم افزار جهت دوستانی که تو بیلد جدید مشکل دارن و خود به خود به ایران تغییر می کنن سیم کارت رو در بیارین

برچسب ها

اندکی تفکر …

تصور کن؛
اگر قرار بود
هرکس به اندازه دانش خود
حرف بزند
چه سکوتی بر دنیا حکمفرما می شد ....