​راه‌اندازی اولین خط تاکسی پهپاد در دبی! / عکسمفیدستان:

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷

به گزارش ستاره ها به نقل از عصرایران؛ در حال حاضراولین سری پهپاد چینی EHang 184 بر فراز آسمان‌خراش‌های دبی با همکاری Hyperloop One به پرواز درآمده است اما سؤال اینجاست که آیا قرار است این چهارپای ۸ پروانه فوق مدرن جایگزین سیستم حمل‌ونقل در منطقه‌ای شود که طولانی‌ترین متروی بدون راننده در آن وجود دارد؟

 راه‌اندازی اولین خط تاکسی پهپاد در دبی

این تاکسی پهپاد، قادر به حمل یک انسان به وزن ۱۰۰ کیلو با یک چمدان کوچک است و مسافر باید پشت صندلی‌ای بنشیند که شبیه ماشین‌های مسابقه‌ای است و از طریق یک نمایشگر لمسی مقصد را تعیین کرده تا پهپاد به پرواز دربیاید.
باتری تعبیه‌شده روی پهپاد برای سفر نیم ساعته تا ۵۰ کیلومتر تعریف‌شده است. توسط اتاق مرکز مانیتورینگ کنترل و مدیریت می‌شود.
هرچند سرعت آن تا ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت هم می‌رسد اما مقامات اجازه سرعت تا ۱۰۰ کیلومتر به این تاکسی پهپاد که از طریق اتصالات ۴G به مرکز وصل می‌شود را داده‌اند.
چند ماه پیش به دلیل حضور پهپاد مزاحم، فرودگاه بین‌المللی دبی برای چند ساعت بسته شد و خسارات زیادی به بار آورد و حالا سؤال دیگر اینجاست که مقامات این منطقه چگونه تداخل احتمالی را کنترل خواهند کرد؟لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

عکساتهامات شهردار تهران در دوره پهلوی در دادگاه انقلابفعالیت‌ها ساخت ۷ مجسمه و استقرار آنها در شهر طرح احداث چهار واحد مسکونی در اراضی خارج عصر ايران نقشه سفر به آبشاری در همسایگی تهران همنوایی با آواز روستا عکس سنگاپور و کارهایی که عکس قبر حسین فردوست در بهشت زهراعکسقبرحسینفردوستچه خوی است در مورد چیزی که نمیدانیم نظر ندهیم من تمام خاطرات او را خوانده ام مقدمه ی حوادث مجله اینترنتیگرانترین عروس جهان را ببینید ملانیا همسر ترامپ کجاست؟ ۱۲ روز غیبت … وحشتناک‌ترین اخباراخبار اجتماعی، اخبار اجتماعی ایران،اخبار اجتماعی اخباراخبار اجتماعیاخبار اجتماعی ایراناخبار اجتماعی روزسایت اخباراخبار امروز اخبار،اخبار گوناگون،اخبار جالب،اخبار جدید،دانستنی …اخبار جالبجالب انگیزمطالب جالب عکس جالبرکورد گینس اخباردانستنی های جالباخبار الف تجربه هاي تلخ در فرودگاه بين‏المللی امامرهوقتی يك مامور زحمات همه كاركنان را هدر می‏دهد؛ تجربه هاي تلخ در فرودگاه بين‏المللی عکساتهامات شهردار تهران در دوره پهلوی در دادگاه انقلاب فعالیت‌ها ساخت ۷ مجسمه و استقرار آنها در شهر طرح احداث چهار واحد مسکونی در اراضی خارج از عصر ايران نقشه سفر به آبشاری در همسایگی تهران همنوایی با آواز روستا عکس سنگاپور و کارهایی که باید عکس قبر حسین فردوست در بهشت زهرا عکسقبرحسین چه خوی است در مورد چیزی که نمیدانیم نظر ندهیم من تمام خاطرات او را خوانده ام مقدمه ی کتاب وی حوادث مجله اینترنتی چرا جسد آیت‌الله هاشمی به پزشکی قانونی نرفت؟ تصویری کمتر دیده شده از آیت الله هاشمی در اخباراخبار اجتماعی، اخبار اجتماعی ایران،اخبار اجتماعی جهان رئیس سازمان محیط زیست گفت در ابتدای کار دولت بسیاری از منابع آبی کشور بدلیل عدم توجه کافی اخبار،اخبار گوناگون،اخبار جالب،اخبار جدید،دانستنی های جالب اخبار جالبجالب انگیزمطالب جالب عکس جالبرکورد گینس اخباردانستنی های جالباخبار گوناگون الف تجربه هاي تلخ در فرودگاه بين‏المللی امامره وقتی يك مامور زحمات همه كاركنان را هدر می‏دهد؛ تجربه هاي تلخ در فرودگاه بين‏المللی امامره

برچسب ها

اندکی تفکر …

خود رابه خدا بسپار
وقتي ڪه دلت تنگ است
وقتي ڪه صداقت ها
آلوده به صد رنگ است
خود رابه خدا بسپار
چون اوست ڪه بي رنگ است