۲ قابلیت جدید و جذاب تلگراممفیدستان:
تلسکوپ و پیام ویدیویی

 ۲ قابلیت جدید و جذاب تلگرام  : تلگرام از جمله ، اپلیکیشن های است که دیگر نیازی به معرفی ندارد و همه ی کاربران تقریبا با آن آشنا هستند ، این اپلیکیشن هر بار با ارائه نسخه های جدید قابلیت های متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد . در اخرین نسخه خود ۲ قابلیت جذاب را به کاربران معرفی کرده است که یکی از آنها ارسال پیام ویدیویی و دیگر با نام تلسکوپ می باشد .

در نسخه های جدید کاربران می توانند علاوه بر ارسال پیام های صوتی که در نسخه های پیشین نیز فراهم بود ، اقدام به ارسال پیام ویدیویی نمایند .

برای اینکه کاربران عزیز بتواند پیام ویدیویی ارسال کند تنها کافی است روی گروه یا مخاطب خود کلیک نمایند و سپس با لمس و نگه داشتن آیکون میکروفون  تا زمان تبدیل شدن به آیکون دوربین اقدام به ضبط ویدیو کنند که دقیقا مانند ضبط پیام صوتی می باشد . زمانی که فایل ویدیویی خود را ضبط کردند انگشتشان را از روی آیکون دوربین بر می دارند تا بتوانند پیام خود را ارسال نمایند.

جالب است بدانید امکان قفل نمودن دوربین در زمان ضبط پیام ویدیویی وجود داشته است . به صورت خودکار این پیام های ویدیویی هم پخش می شوند و هم دانلود می گردند اگر میخواهید  این دانلود خودکار را غیرفعال کنید باید حتما به تنظیمات تلگرام بروید و اقدام به غیرفعال سازی این تنظیمات نمایید .

قابلیت تلسکوپ نیز یکی از جدیدترین قابلیت های تلگرام است که کاربران می توانند با مخاطبین خود به واسطه ویدیو تماس برقرار نمایند . یکی از نکات جالبی که در رابطه با قابلیت تلسکوپ مطرح است این است که اشتراک گذاری ویدیوها نیز فراهم می باشد .

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.
لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

برچسب ها

اندکی تفکر …

دهان شما خروجی افکار شماست...
وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان در اختیار مخاطب قرار میگیرد، مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.