پر بازدید ترین مطالب

گیگابایت، مادربرد خاص خود را معرفی کرد


مجله سخت افزار: در نهایت کمپانی گیگابایت به معرفی مادربرد خاص خود، با نام GIGABYTE X399 Designare EX پرداخت. در ماه گذشته یک اسلاید از این مادربرد خاص منتشر شده بود و همگی در انتظار یک مادربرد خاص X399 با نشان “گیگابایت” بودند. این مادربرد میزبان پردازنده های AMD Ryzen Threadripper خواهد بود و یک پلتفرم HEDT است. گیگابایت EX جذاب خود را بر اساس پلتفرم Aorus X399 Gaming 7 تولید کرده است که تنها در بخش هایی مانند هیت سینک ها، پوشش پنل I/O و رنگ آمیزی با آن متفاوت است.

 

 گیگابایت مادربرد خاص خود را معرفی کرد (GIGABYTE X399 Designare EX)

این مادربرد به 5 اسلات توسعه PCI-Express 3.0 x16 مجهز شده است و برای استفاده از ذخیره سازهای پیشرفته، 3 اسلات M.2 با پهنای باند 32 گیگابیت در ثانیه برای آن در نظر گرفته شده است؛ همچنین به این مسئله اشاره می کنیم که تمامی 5 اسلات PCI-Express 3.0 x16 به مسیریاب های CPU متصل هستند. همچنین 8 رابط نسل سوم ساتا نیز در کنار آن هستند. GIGABYTE X399 Designare EX دارای دو رابط USB 3.1 با پهنای باند 10 گیگابیت در ثانیه است که یکی از آنها از گونه Type-C است.

 

 گیگابایت مادربرد خاص خود را معرفی کرد (GIGABYTE X399 Designare EX)

 

این مادربرد به دانگل WLAN 802.11ac WiFi مجهز شده است که Bluetooth 4.2 را نیز هندل می کند. تراشه صوتی Realtek ALC1220 (120 dBA SNR) در کنار یک آمپلی فایر داخلی، از جمله دیگر امکانات قابل اشاره در این مادربرد به شمار می روند. GIGABYTE X399 Designare EX با قیمت با محدوده قیمت 400 دلار وارد بازار خواهد شد. با این وجود گیگابایت هنوز به طور رسمی قیمت آن را اعلام نکرده است.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب