پر بازدید ترین مطالب

گوگل پاسخ هاي هوشمند را به پيام رسان هاي بيشتري مي آورد


گوگل پاسخ هاي هوشمند را به پيام رسان هاي بيشتري مي آورد

خبرگزاري آريا – تا امروز، کاربران براي استفاده از پاسخ هاي هوشمند (Smart Replies) گوگل فقط محدود به پيام رسان هاي Allo و Android Messages بودند. اما تکليف اپليکيشن هاي ديگر چه مي شود؟ آيا کاربران آن ها هم مي توانند از اين خصوصيت مفيد بهره لازم را ببرند؟
پاسخ مثبت است. تيم Area 120 گوگل در جديدترين پروژه آزمايشي خود به دنبال آن است که پاسخ هاي هوشمند را به طيف وسيعي از پيام رسان هاي اندرويدي بياورد. از جمله اپ هايي که گوگل آن ها را هدف گرفته مي توان به Hangouts اشاره کرد که البته جزو محصولات خود شرکت به حساب مي آيد.
با اين وجود اپليکيشن هاي شخص ثالث ديگري مثل اسکايپ، فيسبوک مسنجر، واتس اپ و توييتر (پيام هاي دايرکت) هم مد نظر تيم Area 120 گوگل قرار دارند. با آمدن پاسخ هاي هوشمند به اين اپليکيشن ها کارتان براي دادن پاسخ هاي سريعي مثل «در راه هستم» يا «بعدا با شما صحبت مي کنم» به آساني فشردن يک دکمه خواهد شد.
به گفته گوگل پاسخ هاي هوشمند بسته به شرايط مي توانند تغيير کنند. مثلا اگر موبايل تان را در حالت رانندگي بگذاريد، معمولا در واکنش به دريافت يک پيام پاسخ هوشمند «متأسفم الان نمي توانم صحبت کنم» به نمايش در مي آيد. يا وقتي که در مسافرت و مرخصي هستيد اين پاسخ ها مي توانند جلوي مزاحمت همکاران تان در ساعات غير اداري را بگيرند.
گفتني است که پروژه Area 120 هنوز در مراحل اوليه خود به سر مي برد، اما گوگل مي خواهد که در آينده پاسخ هاي هوشمند را به يکي از اجزاي جدايي ناپذير سيستم عامل اندرويد تبديل نمايد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب