گوشی تاشوی سامسونگ در حالت تا نشده احتمالا یک تبلت 7 اینچی خواهد بود + عکس


به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از تک شات، به این ترتیب مزیت نمایشگر تاشویی که به سمت بیرون باز می‌شود این است که صرف نظر از اینکه دستگاه در حالت تاشده یا باز قرار دارد، نمایشگر همواره در دسترس است. از سوی دیگر تحقیقات انجام شده برای تولید نمایشگری که به سمت داخل تا می‌شود، تولید این نمایشگر تاشو به سمت بیرون جدید را راحت‌تر کرده است.

شایعه جدیدی که در این زمینه منتشر شده از آماده سازی تجاری چنین دستگاهی تا سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ میلادی خبر می‌دهد که با شایعات قبلی درباره تاریخ عرضه نهایی این محصول مطابقت دارد. البته سامسونگ هنوز به صورت رسمی از تولید چنین دستگاهی خبر نداده است.

مطابق با تصاویر جدید، پنل نمایشگر این گوشی نسل جدید به سمت بیرون قرار دارد و در حالت باز ابعاد آن به ۱۸ سانتی متر (۷ اینچ) می‌رسد که بیشتر شبیه به یک تبلت خواهد شد. به این ترتیب کاربران می‌توانند گوشی هوشمندی با ابعادی معمولی داشته باشند، البته با ضخامتی کمی بیشتر نسبت به میانگین گوشی های فعلی، اما در مواقع نیاز برای مثال دیدن فیلم یا وب گردی، می‌توانند به سادگی تای گوشی خود را باز کرده و از نمایشگری بزرگتر استفاده کنند.

ال جی نیز در حال طراحی یک نمایشگر اولد منعطف است و به نظر می‌رسد که فناوری ال جی از سامسونگ پیشرفته تر باشد زیرا ال جی از همان ابتدا کارش را با طراحی نمایشگرهای تاشو به سمت بیرون آغاز کرده است.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

اخبارتکنولوژی،گوشی موبایل،تبلت،لپ …محققان موفق به توسعه یک گوشی هوشمند جدید شدند که توانایی آن را دارد تا تمامی اجسام بررسی تخصصی گوشی هوشمند گلکسی سامسونگ…بررسی ابزارهای همراهسال گذشته بود که گوشی هوشمند گلکسی سامسونگ به صورت رمی معرفی شد و پس از مدتی پای خود چگونه دستگاه سامسونگ اندرویدی خود را بروز رسانی …آموزشگوشی میان‌رده اچ‌تی‌سی با چیپ‌ست مدیاتک در سه‌ماهه اول سال جاری عرضه خواهد شدتک شات اخبار داغ فناوریگجت با و آشنا شوید؛ اسپیکر و پرینتر قابل حمل جدید سامسونگ سامسونگ به اخبارتکنولوژی،گوشی موبایل،تبلت،لپ تاپ،تلویزیون،دوربین عکاسی محققان موفق به توسعه یک گوشی هوشمند جدید شدند که توانایی آن را دارد تا تمامی اجسام دنیای بررسی تخصصی گوشی هوشمند گلکسی سامسونگ نقد و بررسی سال گذشته بود که گوشی هوشمند گلکسی سامسونگ به صورت رمی معرفی شد و پس از مدتی پای خود را به چگونه دستگاه سامسونگ اندرویدی خود را بروز رسانی کنید؟ آموزش گوشی میان‌رده اچ‌تی‌سی با چیپ‌ست مدیاتک در سه‌ماهه اول سال جاری عرضه خواهد شد تک شات اخبار داغ فناوری گجت با و آشنا شوید؛ اسپیکر و پرینتر قابل حمل جدید سامسونگ سامسونگ به تازگی دو

برچسب ها

اندکی تفکر …

دهان شما خروجی افکار شماست...
وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان در اختیار مخاطب قرار میگیرد، مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.

پر بازدیدترین مطالب