پر بازدید ترین مطالب

گزارش برخی از کاربران درباره بروز مشکل فوکوس لمسی در دوربین گوشی گلکسی S8


تعداد قابل توجهی از کاربران گوشی گلکسی S8 گزارش داده‌اند که دوربین دستگاهشان با مشکلاتی روبروست. این کاربران اعلام کردند که دوربین گوشی گلکسی S8 هنگام تصویربرداری با مشکلی در زمینه فوکوس لمسی مواجه است.

این افراد ادعا می‌کنند که این مشکل چه در زمان استفاده از اپلیکیشن دوربین خود گوشی و چه در زمان استفاده از نرم‌افزارهای متفرقه مانند اسنپ‌چت بروز می‌کند. همان‌طور که اشاره شد این ایراد تنها زمانی رخ می‌دهد که کاربران گوشی گلکسی S8 از فوکوس دستی دستگاه استفاده می‌کنند. بروز این خطا سبب شده که عکس‌های ثبت شده در این حالت تار شوند که دو نمونه‌ از آن‌ها را در زیر مشاهده می‌فرمایید.

با ارائه این مشکل در انجمن رسمی کمپانی سامسونگ، بحث‌های مختلفی روی آن صورت گرفته است. اولین شکایت‌ صورت گرفته در ماه گذشته مطرح شد اما اخیرا بر تعداد این شکایات افزوده شده است. به‌تازگی یکی از مدیران سامسونگ به این موضوع واکنش نشان داده و لیستی از برخی مراحل عیب‌یابی‌های اولیه را منتشر کرده که کاربران در وهله اول باید آن‌ها را امتحان کنند.

قدم اول: کاربران باید از به‌روز بودن تمام نرم‌افزارهای خود مطمئن شوند. برای حصول اطمینان باید به دو نرم‌افزار گوگل‌پلی و سامسونگ‌اپ مراجعه کرده و مطمئن شوید که هیچ نرم‌افزاری نیاز به به‌روزرسانی ندارد.

قدم دوم: کاربران باید از به‌روز بودن سیستم‌عامل اطمینان حاصل کنند. برای این کار نیز به بخش “تنظیمات > درباره دستگاه > به‌روزرسانی نرم‌افزار” مراجعه کرده و از نصب بودن آخرین نسخه مطمئن شوید.

قدم سوم: به آرامی قاب پشتی را لمس کرده (با فشار کم) و یا لرزش کوچکی به آن وارد کرد.

قدم چهارم: اطلاعات نرم افزار و کش اپلیکیشن دوربین پاکسازی شود.

قدم پنجم: حافظه کش دستگاه پاکسازی شود.

اگر پس از انجام همه این کارها هنوز مشکل برطرف نشد باید گوشی همراهتان را برای ارزیابی و تعمیر به یکی از نمایندگی‌های مجاز تحویل دهید. متاسفانه هنوز اطلاعاتی در این خصوص منتشر نشده که آیا این یک باگ نرم افزاری بوده یا این‌که مشکلی سخت‌افزاری است.

[ad_2]

لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب