پر بازدید ترین مطالب

کمربند 800 هزارتومانی برای سربازان آمریکایی


پوتین های مورد استفاده توسط این نهاد نظامی به شکل نو (استفاده نشده) و حتی در حالت کارکرده(دست دوم) در بسیاری کشورهای دیگر به عنوان یک کفش باکیفیت و حتی لوکس! مشتریان خاص خود را داشته و برای طبیعت گردی و کوهنوردی تا استفاده عادی انتخاب می شود.

مجله تصویری سلاح نوشت: استفاده از پوشاک و لوازم جانبی با کیفیت در ارتش آمریکا به عنوان یک رویکرد دائمی دنبال شده و همواره در گزارش ها، فیلم ها و پوشش های خبری برای مخاطب جلب نظر کرده است. برای نمونه پوتین های مورد استفاده توسط این نهاد نظامی به شکل نو (استفاده نشده) و  حتی در حالت کارکرده(دست دوم) در بسیاری کشورهای دیگر به عنوان یک کفش باکیفیت و حتی لوکس! مشتریان خاص خود را داشته و برای طبیعت گردی و کوهنوردی تا استفاده عادی انتخاب می شود. برای امروز هم یکی از محصولاتِ برندی با کیفیت که در تولید کمربند نظامی تخصص دارد را معرفی خواهیم کرد.

کمربند 800 هزارتومانی برای سربازان آمریکایی(+تصاویر)
کمربند 800 هزارتومانی برای سربازان آمریکایی(+تصاویر)

ENNIU یک برند محبوب تولید کننده کمربندهای با دوام است که محصولاتش مورد توجه نیروهای نظامی قرار دارد.  محصولی که در ادامه مشاهده خواهید کرد در سه رنگ مشکی، سبز ارتشی و خاکی موجود است و 60.45 دلار قیمت دارد.
مشخصات این کمربند تاکتیکی نظامی به صورت زیر تعریف شده است:
– بند نایلونی: 4.5 سانتی متر
– طول: 125 سانتی متر
– عرض: 4.5 سانتی متر
– مواد مورد استفاده: نایلون 800D
– سگک: سگک فلزی ضخیم
– ویژگی: قابل اطمینان در عملیات های سنگین(با تحمل وزن بالا هنگام کششبا سگک بسته 2.4 تن/ در حالت باز 1.2 تن)، ضد آب، تاکتیکی و نظامی
مطالب مجله تصویری سلاح را در این لینک دنبال کنید.
در فیلم های سبک اکشن آمریکایی نیز این کمربند در لباس نظامی سربازان مشاهده می شود:لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب