کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنیمفیدستان:


کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی

اتاق خبر ۲۴: 

باور کنید یا خیر، با یک رژیم غذایی موزی می توانید تا ۱۰ پوند (۴٫۵ کیلوگرم) طی هفت روز از وزن خود کم کنید و این در شرایطی است که نیازی نیست تغییراتی اساسی در مواد غذایی مصرفی دیگر یا سبک زندگی خود ایجاد کنید. این رژیم غذایی توسط هیتوشی واتانابه در کتاب The Morning Banana Diet معرفی شد و پس از آن از محبوبیت بسیاری برخوردار شد.

کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی!

به گزارش گروه سلامت عصر ایران به نقل از “هلث گاید”، این رژیم غذایی شامل خوردن موز هنگام صبح و نوشیدن یک لیوان آب که از دمای اتاق برخودار است، می شود. در طول روز می توانید هر آن چه مد نظر دارید را مصرف کنید.

واتانابه چگونه به این رژیم غذایی رسید؟

پس از چندین تلاش ناموفق برای کاهش وزن، واتانابه تصمیم گرفت تا مجموعه ای از تلاش های پیشین خود برای کاهش وزن را گردآوری کند. این کار با همکاری همسر واتانابه که یک داروساز بود، انجام شد. با کمک وی، واتانابه رژیم غذایی را شکل داد که به نام رژیم موزی صبحگاهی شناخته می شود.

در بیشتر موارد، به افراد دارای اضافه وزن و چاق توصیه می شود تا برای سوزاندن کالری به طور منظم ورزش کنند. با این وجود، واتانابه قصد داشت به افرادی که دوست دارند وزن خود را کاهش دهند، اما از زمان یا علاقه کافی برای ورزش برخوردار نیستند، کمک کند. راه حل وی مصرف یک موز تازه و یک لیوان آب هنگام صبح و نخوردن هیچ چیز دیگری تا زمان ناهار بود.

چرا موز؟

موز یکی از سالم‌ترین میوه ها در جهان محسوب می شود. این میوه سرشار از نشاسته مقاوم است که روند کاهش وزن را تشویق می کند. با این وجود، هر نشاسته ای دارای اثر مشابه و یکسان نیست. نشاسته می تواند قابل گوارش و مقاوم باشد. نشاسته مقاوم در روده کوچک حل نمی شود و به صورت مستقیم وارد روده بزرگ می شود و در این مکان تخمیر صورت می گیرد. باکتری های موجود در روده بزرگ نشاسته مقاوم را به اسیدهای چرب زنجیره کوتاه تبدیل می کنند، که سلول ها را تغذیه می کنند و سلامت دستگاه گوارش را بهبود می بخشند.

نکات مهم:

اگر پس از خوردن یک موز و یک لیوان آب همچنان احساس گرسنگی می کنید، می توانید یک موز دیگر نیز بخورید. موزها همواره باید تازه باشند.

به گفته واتانابه طی این رژیم غذایی باید از مصرف شیر و الکل پرهیز کرد.

پس از ساعت هشت شب نباید چیزی مصرف کنید.

به خواب رفتن پیش از نیمه شب نکته مهمی است، زیرا چاقی ارتباط نزدیکی با دیر به خواب رفتن دارد.

اگر بین ناهار و شام احساس گرسنگی می کنید، می توانید میوه های دیگر را مصرف کنید.

فواید موز

موز سرشار از فیبر و پتاسیم است.

موز انرژی را افزایش می دهد.

موز سوخت و ساز را بهبود می بخشد و از پرخوری پیشگیری می کند.

موز گلوکز خون (قند خون) را تنظیم می کند.

موز سلولیت را از بین می برد.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی اتاق خبر کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی چینی‌ها به شبکه چهار می‌آیند درمان چاقی کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی در بیشتر موارد، …در همین زمینه کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی کاهش وزن با این رژیم ژاپنی کاهش استرس کاهش وزن باورنکردنی با کمک رژیم غذایی موزی ژاپنی …سلامتسلامت عمومیکاهش وزن با رژیم غذایی موزی ژاپنی کاهش وزن با رژیم موزی ژاپنی باور کنید یا خیر، با یک کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی سلامت نیوز در …در همین زمینه کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی کاهش وزن با این رژیم ژاپنی کاهش استرس کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنیکاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی نامه ۴۸ دقیقه پیش باور کنید یا خیر، با یک رژیم غذایی انجمن راسخون کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنیانجمن راسخون ، کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنیکاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنیکاهشوزنباکمکرژیمباور کنید یا خیر، با یک رژیم غذایی موزی می توانید تا پوند کیلوگرم طی هفت روز از کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی باشگاه خبرنگاراندر بیشتر موارد، به افراد دارای اضافه وزن و چاق توصیه می شود تا برای سوزاندن کالری به کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی تناسب اندام …تغذیهتناسب اندامسلامت نیوز در بیشتر موارد، به افراد دارای اضافه وزن و چاق توصیه می شود تا برای کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی در بیشتر موارد، …کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی در بیشتر موارد، به افراد دارای اضافه وزن و چاق توصیه مامانايي كه بچه هاتون به پروتئين گاوي حساسيت داشتن بياييد تو مامانايي كه بچه هاتون به پروتئين گاوي حساسيت داشتن بياييد تو نان تافتون طرز تهیه خمیر نان تافتون خانگی آکا طرز تهیه درون کاسه ای آب ولرم ، شکر و خمیر مایه را مخلوط کنید و حدود دقیقه استراحت دهید سپس طرز تهیه چیز کیک کیوی آکا طرز تهیه کیک لبو خوش طعم و عالی با روش اصلی طرز تهیه شیرینی زنجبیلی خانگی بسیار خوشمزه طرز آرشیو کامل پایان نامه های سایت دانلود پروژهپایان نامهتحقیق آرشیوکاملپایاننامه لیست ۴۰۰۰ عدد پایان نامه و کارآفرینی و کارآموزی برای خرید و سفارش هر کدام از محصولات لیست کیک ~ کارگاه آشپزسازی یکی کره یعنی با انگشت عدد یک رو نشون میدیدحالا باز مشت کنید دو تا شکرباز مشت کنیدسه خود ارضايي با كمك فنر

برچسب ها

اندکی تفکر …

براى رسیدن به هدف هاى بزرگ
باید تعداد زیادى قدم هاى کوچک را
جایگزین تعداد کمى قدم هاى بزرگ کنیم.

پر بازدیدترین مطالب