پر بازدید ترین مطالب

کاهش شديد ارزش سهام الکترونيک آرتز بعد از عرضه بازي Star Wars Battlefront 2


کاهش شديد ارزش سهام الکترونيک آرتز بعد از عرضه بازي Star Wars Battlefront 2

خبرگزاري آريا – به نظر مي رسد مشکلاتي که با عرضه بازي Star Wars Battlefront 2 براي الکترونيک آرتز به وجود آمده اند، تمامي ندارند. در روز گذشته، سهام الکترونيک آرتز بيش از هشت درصد کاهش يافته تا اين کمپاني ضرري 3 ميليارد دلاري را تجربه کند.
تحليلگران بسياري اين موضوع را به مشکلات مربوط به لوت باکس ها و پرداخت هاي درون برنامه اي Star Wars Battlefront 2 نسبت داده اند. بازي Star Wars Battlefront 2 در ماه آبان به صورت جهاني عرضه شد. اين بازي تنها توانست تا به اندازه 61 درصد نسخه قبلي خود در مدت زماني مشابه در انگلستان به فروش برسد.
فروش اين بازي در ايالات متحده نيز در اواسط ماه دسامبر اعلام خواهد شد و با تحليل اين گزارش ما متوجه اين نکته خواهيم شد که آيا واقعا پرداخت هاي درون برنامه اي و لوت باکس ها، تاثير مشخصي روي فروش اين بازي گذاشته اند يا نه؟
همچنين طبق گزارش هاي منتشر شده به نظر مي رسد که فروش اين بازي در طول جمعه سياه نيز قابل توجه نبوده است. با توجه به تاثيرات احتمالي پرداخت هاي درون برنامه اي روي کاهش فروش جديدترين بازي از مجموعه جنگ ستارگان، مي توان به اين نکته پي برد که صنعت بازي سازي در حال حاضر به استانداردي مشخص در رابطه با اين موضوع نياز دارد.
در طول ماه هاي اخير، لوت باکس ها و پرداخت هاي درون برنامه اي به يکي از داغ ترين موضوعات در صنعت بازي هاي ويديويي تبديل شده اند. کار به جايي رسيده است که بعضي از کشورها استفاده از لوت باکس ها را قمار و جرم مي دانند. نظر شما در رابطه با اين موضوع چيست؟لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب