پر بازدید ترین مطالب

کالبدشکافي X20 Plus UD؛ نخستين موبايل مجهز به سنسور اثر انگشت زير نمايشگر


کالبدشکافي X20 Plus UD؛ نخستين موبايل مجهز به سنسور اثر انگشت زير نمايشگر

خبرگزاري آريا – کمپاني ويوو در نمايشگاه CES امسال از موبايل X20 Plus UD رونمايي کرد که از سنسور اثر انگشت زير نمايشگر بهره مي برد. حسگر تعبيه شده در اين موبايل که نسخه به روز شده X20 Plus محسوب مي شود توسط کمپاني سيناپتيکس توليد شده است.
از آنجايي که X20 Plus UD نخستين موبايل مجهز به سنسور اثرانگشت زير نمايشگر است تماشاي کالبدشکافي آن و نحوه تعبيه اين سنسور خالي از لطف نخواهد بود.
X20 Plus
براي کالبدشکافي اين موبايل پيش از هرچيز بايد سيمکارت و درگاه آن را برداشته شوند. براي بازکردن پنل پشتي نيز بايد از پيچ گوشتي شش ضلعي استفاده کنيد.
از آنجايي که اين اسمارت فون از سنسور اثر انگشت در پنل عقب بهره نمي برد، بنابرين اتصالي ميان پنل هاي عقب و جلو برقرار نشده است. مادربورد و ديگر قطعات نيز توسط لايه گرافيتي محافظت شده و با نظم دقيق در کنار يکديگر قرار داده شده اند.
ويوو در تشريح اين فناوري گفته است هنگامي که اسکن اثر انگشت لازم باشد، نمايشگر روشن شده و يک علامت ويژه از کاربر درخواست مي کند که انگشت خود را براي آنلاک کردن موبايل، دسترسي به محتواي محافظت شده و يا هر گونه پرداخت موبايلي که نياز به هويت سنجي بيومتريک دارد، روي صفحه قرار دهد.
X20 Plus UDX20 Plus UD
X20 Plus UDX20 Plus UDX20 Plus UDX20 Plus UD
X20 Plus UDX20 Plus UD
X20 Plus UDX20 Plus UD
X20 Plus UDلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب