پر بازدید ترین مطالب

کارت حافظه سونی با سرعت ۵۰۰ مگابایت در ثانیه


خبرگزاری مهر: سونی نسل جدیدی از کارت های حافظه دوربین سی فست خود را عرضه کرده که از سرعت بالایی در زمینه نگارش و قرائت اطلاعات برخوردار هستند.

به گزارش دیجیتال ترندز، کارت های حافظه یادشده با نام کامل G Series CFast ۲.۰  برای ضبط تصاویر ویدئویی باکیفیت بالا طراحی شده اند و می توانند انبوهی از عکس ها و فیلم های باکیفیت ۴K را در خود جای دهند.

حداکثر سرعت نگارش و انتقال فایل ها به این کارت های حافظه ۵۱۰ مگابایت در ثانیه و حداکثر سرعت قرائت اطلاعات از این کارت های حافظه به ۵۳۰ مگابایت در ثانیه می رسد. لذا عکاسان حرفه ای با استفاده از این کارت های حافظه به سادگی قادر به عکس برداری و ذخیره آنها در قالب فایل های  RAW  می باشند.

مزیت دیگر این کارتهای حافظه انتقال سریع اطلاعات از آنها به رایانه های شخصی است. این امر به خصوص در مواردی که عکاسان و فیلم برداران در شرایط خاص و پرخطر کار می کنند، اهمیت فوق العاده ای دارد.

کارت های حافظه مذکور در برابر شوک ناگهانی، سقوط از ارتفاع، ضربه محکم و غیره آسیب پذیر نیستند و در گرما یا سرمای زیاد نیز کیفیت و استحکام خود را از دست نمی دهند. نرم افزار  File Rescue سونی نیز بازیابی فایل هایی که به طور ناخواسته از این کارت های حافظه پاک شده اند را تسهیل می کند.

این کارت های حافظه با ظرفیت های ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت با قیمت های ۱۲۰، ۲۰۰ و ۳۵۰ دلار روانه بازار خواهند شد. زمان عرضه این محصول اوائل سال ۲۰۱۸ اعلام شده است.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب