ژله چوبی هندوانه برای شب یلدا + طرز تهیهمفیدستان:

ژله چوبی هندوانه، یک دسر شیک و آسان برای میهمانی شب یلدا

ژله یکی از بهترین دسرها برای میهمانی های شب یلدا است. این بار با سه طعم مختلف ژله می توانید ژله هایی به شکل هندوانه درست کنید.

ژله هندوانه را به صورت معمولی با یک لیوان آب جوش و سپس یک لیوان آب سرد مخلوط کنید. مایع را درون قالب ریخته و چون مخصوص را درون آن قرار دهید. قالب را درون یخچال بگذارید تا ژله هندوانه کاملا ببندد. ژله آلوورا را با یک لیوان آب جوش و سپس با یک لیوان شیر مخلوط کرده و بعد از بستن کامل ژله هندوانه روی آن بریزید و مجدد در یخچال قرار دهید.

بعد از بسته شدن کامل ژله آلوورا و شیر، پودر ژله لیمو را با یک لیوان آب جوش و سپس با یک لیوان آب سرد مخلوط کرده و روی ژله شیر و آلوورا بریزید. قالب را برای آخرین بار درون یخچال بگذارید. بعد از بستن ژله مرحله آخر قالب را درون آب جوش قرار داده و ژله را از درون قالب جدا کنید. به جای دانه های هندوانه از شکلات های آب شده استفاده کنید.

طرز تهیه ژله چوبی هندوانه,طرز درست کردن ژله چوبی هندوانه

این مدل ژله هم مانند ژله شماره قبل است و تنها تفاوت آن در این است که در این مدل ژله به جای دانه های هندوانه می توانید درون ژله هندوانه از تخم شربتی استفاده کنید.

ژله چوبی هندوانه،نحوه درست کردن ژله چوبی هندوانه

نوع دیگر از ژله چوبی هندوانه برای شب یلدا

سیمرغلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

طرز تهیه ژله هندوانه ای برای شب یلداطرز تهیه ژله هندوانه ای برای شب یلدا شب یلدا یکی از بهترین شب ها برای ما ایرانیان استطرز تهیه ژله مغزدار برای اینکه ژله بستنی راحت تر از قالب جدا بشه ، می تونید به مقدار خیلی خیلی کم ، داخل پاناکوتای انار طرز تهیه دسر پاناکوتا و ژله انار مخصوص شب پاناکوتا با ژله انار طرز تهیه پودر ژلاتین را داخل شیر بریزید و کناری قرار دهید تا ژله هندوانه بهارک مبینی بهار مدیر ارشد بهارسایت مواد لازم ژله آلبالو ۱ بسته اصولا باید ژله طرز تهیه ژله های دو رنگ در ظرفهای دسر تک نفره را برای ژله ، ژله دورنگ ، طرز تهیه ژله ، ژله برای مهمانی طرز تهیه ژله های دو رنگ در ظرفهای دسر ژله رنگین کمان طرز تهیه ژله رنگین کمانی ایران …ژله رنگین کمان طرز تهیه برای آماده کردن هر بسته ژله به این صورت عمل کنید که نصف پودر طرز تهیه ژله انار آشپزی آکاطرز تهیه ژله انار کاسه بلوری بزرگی آماده کنید و یک پیمانه آب انار داخل آن بریزید طرز تهیه ژله رولتی مجلسی بسیار آسان و شکیل …طرزتهیهژلهرولتیطرز تهیه ژله رولتی مجلسی بسیار آسان و شکیل مواد لازم ژله رولتی ژله با طعم و رنگ دلخواهفلسفه خوردن هندوانه در شب یلدا چیستخوردنهندوانهدرشبیلداشب یلدا و فلسفه خوردن هندوانه در شب یلدا چیست و خوردن هندوانه در شب یلدا و دلیل خوردن هندونه سر چوب آلاسكاي هندوانه ~ کارگاه آشپزسازیدر رسپی کرافت اومده که ژله قرمز رو توی لیوانها بریزید دقیقه فریز کنید چیپس شکلات طرز تهیه ژله هندوانه ای برای شب یلدا طرز تهیه ژله هندوانه ای برای شب یلدا شب یلدا یکی از بهترین شب ها برای ما ایرانیان است برای طرز تهیه ژله مغزدار برای اینکه ژله بستنی راحت تر از قالب جدا بشه ، می تونید به مقدار خیلی خیلی کم ، داخل قالبتون پاناکوتای انار طرز تهیه دسر پاناکوتا و ژله انار مخصوص شب پاناکوتا با ژله انار طرز تهیه پودر ژلاتین را داخل شیر بریزید و کناری قرار دهید تا ژلاتین ژله هندوانه بهارک مبینی بهار مدیر ارشد بهارسایت مواد لازم ژله آلبالو ۱ بسته اصولا باید ژله طرز تهیه ژله های دو رنگ در ظرفهای دسر تک نفره را برای مهمانی ها ژله ، ژله دورنگ ، طرز تهیه ژله ، ژله برای مهمانی طرز تهیه ژله های دو رنگ در ظرفهای دسر تک ژله رنگین کمان طرز تهیه ژله رنگین کمانی ایران کوک ژله رنگین کمان طرز تهیه برای آماده کردن هر بسته ژله به این صورت عمل کنید که نصف پودر ژله را طرز تهیه ژله انار آشپزی آکا طرز تهیه ژله انار کاسه بلوری بزرگی آماده کنید و یک پیمانه آب انار داخل آن بریزید؛ سپس کتری طرز تهیه ژله رولتی مجلسی بسیار آسان و شکیل عکس طرزتهیهژله طرز تهیه ژله رولتی مجلسی بسیار آسان و شکیل مواد لازم ژله رولتی ژله با طعم و رنگ دلخواه فلسفه خوردن هندوانه در شب یلدا چیست خوردنهندوانهدرشبیلدا شب یلدا و فلسفه خوردن هندوانه در شب یلدا چیست و خوردن هندوانه در شب یلدا و دلیل خوردن هندونه سر چوب آلاسكاي هندوانه ~ کارگاه آشپزسازی در رسپی کرافت اومده که ژله قرمز رو توی لیوانها بریزید دقیقه فریز کنید چیپس شکلات رو بهش

برچسب ها

اندکی تفکر …

همیشه از آدم‌های منفی فاصله بگیرید.
آن‌ها برای هر "راه‌حلی"، یک "مشکل" دارند!

پر بازدیدترین مطالب