پر بازدید ترین مطالب

چگونه ويديوها و عکس هاي متحرک را به والپيپر زنده آيفون تبديل کنيم؟


چگونه ويديوها و عکس هاي متحرک را به والپيپر زنده آيفون تبديل کنيم؟

خبرگزاري آريا – شايد اين روزها تب و تاب استفاده از والپيپرهاي زنده روي آيفون به ميزان زيادي فروکش کرده، اما اگر همچنان خواهان استفاده از اين قابليت هستيد و عاشق تنوع، آموزش امروز را از دست ندهيد.
به لطف اپليکيشن intoLive که امروز معرفي مي کنيم، تمام ويديوها و تصاوير گيف مي توانند به عنوان والپيپر زنده روي پس زمينه تان بنشينند.
ديگر خودتان تصور کنيد که با داشتن اين قابليت چه والپيپرهاي خارق العاده اي مي توانيد بسازيد؛ از بهترين سکانس فيلم مورد علاقه تان گرفته تا تصاوير متحرک دوست داشتني که هر روز در تلگرام رد و بدل مي کنيد همه با intoLive مي توانند به والپيپر تبديل شوند.
کاري که intoLive انجام مي دهد در اصل تبديل ورودي ها (ويديو، گيف، عکس هايي که در حالت Burst گرفته ايد) به فرمت Live Photo اپل است. در ادامه مراحل انجام اين کار را با هم مرور مي کنيم:
اپليکيشن intoLive را از اپ استور دريافت کنيداپ را باز کرده و کليپ، تصوير گيف يا عکس هاي زنجيره اي مد نظرتان را انتخاب کنيدويديو يا گيف را از قسمت دلخواه برش بزنيدحالا مي توانيد ويديو را در فرمت Live Photo تحويل بگيريد و روي پس زمينه بنشانيد
همانطور که ديديد، انجام کار بسيار ساده است. وقتي که خروجي در Camera Roll ذخيره شد کافيست روي آن رفته و با فشردن علامت فلش در گوشه پايين و سمت چپ صفحه، گزينه Set as wallpaper را انتخاب کنيد. کار تمام است، حالا هر بار که کمي انگشت تان را روي صفحه فشار بدهيد، والپيپر به ظاهر ساکن شما جان گرفته و شروع به حرکت مي کند تا از تماشايش در پس زمينه آيفون تان لذت ببريد.
intoLive قابليت هاي بسيار جالبي دارد که بعضي از آن ها رايگان هستند و بعضي ديگر هم با ارتقاء به نسخه 3 دلاري آزاد مي شوند. يکي از جالب ترين آن ها، تنظيم مدت زمان حرکت والپيپر زنده شماست.
در نسخه رايگان براي والپيپرها محدوديت 5 ثانيه اي داريد، اما با خريد نسخه کامل اين محدوديت به 30 ثانيه ارتقاء پيدا مي کند. قابليت ديگر اپليکيشن هم تعيين Repeat يا همان تکرار حرکت والپيپر زنده است که متأسفانه براي افزايش تکرار به بيش از يک مرتبه باز هم بايد نسخه حرفه intoLive را در اختيار داشته باشيد.
البته تصور مي کنيم که نسخه رايگان اپليکيشن هم بتواند با امکاناتي که ارائه کرده شما را راضي کند. intoLive شايد بهترين اپ موجود براي ساخت لايو والپيپر آيفون نباشد اما در ميان اپليکيشن هاي اپ استور از معدود نمونه هايي است که کارش را به درستي و بدون نقص انجام مي دهد.
در ادامه مي توانيد ويديويي از نحوه ساخت والپيپر زنده با اين اپليکيشن را مشاهده کنيد:لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب