چگونه در ایران مسترکارت یا ویزا کارت فیزیکی تهیه کنیم؟مفیدستان:

در گذشته نبود کارت‌های متصل به شبکه بانکی جهانی در ایران، مشکلاتی را برای برخی ایرانیان به وجود می‌آورد.

مسترکارت و ویزاکارت فیزیکی از جمله مشهورترین این کارت‌ها هستند که به دلیل تحریم بانکی آمریکا علیه ایران، در کشورمان قابل دریافت نبودند. کارت‌های اعتباری موجود در ایران که به نام عابر بانک شناخته می‌شوند، تنها در ایران قابل استفاده هستند و فرد دارای این کارت‌ها نمی‌تواند در سفرهای خارجی خود یا برای پرداخت‌های ارزی از این کارت‌ها استفاده کند.

در سال‌های اخیر شرکت ایرانیکارت با موفقیت توانسته است انواع کارت‌های اعتباری ویزا کارت و مسترکارت را در ایران برای مشتریان و کسانی که نیازمند کارت اعتباری هستند فراهم آورد. این شرکت همچنین با خدمات دیگر خود، توانسته راهگشای نقل و انتقالات مالی باشد.

ایرانی کارت

ویزا کارت‌ها و مسترکارت فیزیکی و انوع دیگر کارت‌های اعتباری ایرانی کارت می‌تواند راه گشای افرادی باشد که نیازمند پرداخت ارزی جهت تعیین وقت سفارت، هزینه دانشگاه‌های خارج از کشور و دریافت دیگر خدمات هستند. همچنین به وسیله این کارت‌های اعتباری، افرادی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند بی نیاز از حمل پول نقد خواهند بود و می‌توانند وجه مورد نظر خود را به وسیله این کارت‌ها همراه ببرند.

ایرانیان به وسیله خرید ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی می‌توانند به صورت مستقیم بلیط پروازهای خارجی را به صورت اینترنتی خریداری کنند، به صورت مستقیم رزرو هتل آنلاین داشته باشند، هزینه اشتراک سایت‌های خارجی را پرداخت کرده و درآمدهای ارزی خود را نقد کنند.

ایرانی کارت

لازم به ذکر است سفارش انواع ویزا کارت‌ها و مستر کارت‌ها، در ایرانیکارت تنها با ارائه تصویر گذرنامه و بدون نیاز به حضور فیزیکی قابل انجام بوده و مستر کارت شما در کمتر از ۱۰ روز کاری با نام خودتان برای شما ارسال می‌شود!

دفاتر مرکزی ایرانیکارت در تهران و اصفهان فعالند و همچنین نمایندگی‌های ایرانیکارت در شهرهای ارومیه، قم، شیراز و بندرعباس حضور دارند که امکان مراجعه حضوری را برای مشتریان فراهم آورده است.

برای درخواست ویزا کارت و مسترکارت خود به این آدرس مراجعه کنید و با انتخاب کارت خود نسبت به ثبت سفارش آنلاین اقدام کنید.

ویزا کارت و مسترکارت فیزیکی از آنچه شما می‌پندارید به شما نزدیکترند!

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

اخبار بانک، بیمه، طلا و ارز بنکراخبار بانک، نرخ ارز، قیمت طلا، اخبار بیمه و نرخ سود بانک هاخصوصی کدام بانک بهتر است؟وقتی می خوایم یک کسب و کار جدید راه بندازیم و یا مقداری پول رو در حساب سرمایه گذاری اخبار بانک، بیمه، طلا و ارز بنکر اخبار بانک، نرخ ارز، قیمت طلا، اخبار بیمه و نرخ سود بانک ها خصوصی » » کدام بانک بهتر است؟ ۹۹۷ پاسخ برای کدام بانک بهتر است؟ علی گفت ۱۵م اردیبهشت ۱۳۸۸ در ساعت ۱۶۰۷ با این توضیحات

برچسب ها

اندکی تفکر …

پدر اگه پولدار است همه جوانیش را داده
واگر بی پول است همه زندگیش را
تا نانی لای سفره گذارد و تو بزرگ شوی
و برایش همین بس که بگویند سر سفره پدرش بزرگ شد...