پر بازدید ترین مطالب

چگونه دخل و خرج خود را مدیریت کنیم؟


ریانکا دوست دارد در مورد کلمه‌ای همانند بودجه صحبت کند. این کارآفرین 30 ساله و برنامه ریز مالی خبره (CFP) مأموریت دارد تا برنامه ریزی مالی را که برای نسل هزاره دست یافتنی باشد تحقق بخشد. کمپانی هزینه برای خدمات او، Greatest Contribution (YGC)، به متخصصان جوان در حال پیشرفت کمک نموده و تقبل هزینه‌های معاش آن‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش آلامتو به نقل از forbes؛ ریانکا می‌گوید، هدف زندگی او، حمایت از سواد مالی و کمک به مردم خلاق برای رسیدن به اهداف مالی‌شان است. او در سال 2015 شرکت برنامه ریزی مجازی خود را برای تحقق اهداف نسل هزاره که به تازگی زندگی کاری خود را آغاز نموده بودند، تاسیس کرد.

ریانکا توضیح می‌دهد: “شرکت‌های برنامه ریزی مالی سنتی مشتریانی با دارایی‌های قابل سرمایه گذاری اندک و یا فاقد سرمایه کافی را در نظر نمی‌گیرند و جوانان متخصص در حال پیشرفت را با نیازهای‌شان تنها می‎گذارند. اما راه من متفاوت است. من تا امروز توانستم زندگی بسیاری از جوانان را تحت تاثیر قرار دهم و این کار را در باقی روزهای زندگی ام نیز انجام می‌دهم. علاوه بر این، آنچه که این جوانان در مکالمه با من یاد می‌گیرند، به درون خانواده و حوزه‌های اجتماعی‌ که در آن‌ها فعالیت دارند نیز نفوذ می‌کند.”

علاقه ریانکا به برنامه ریزی مالی زمانی شکل گرفت که او یک دوره مالی شخصی را در کالج فناوری ویرجینیا پشت سر گذاشت. از طریق آشنایی با مقیاس‌های اعتباری، وی دریافت که سرمایه گذاری و نحوه برنامه ریزی می‌تواند بر آینده مالی فرد تأثیر بگذارد، و لذا او شروع به راهنمایی کردن همدوره ای هایش کرد و همین امر منجر به شکل گیری کسب و کارش شد.

برنامه ریزی مالی نه تنها شغل ریانکا محسوب می‌شود بلکه او ، ایجاد انگیزه و آموزش را جزو مسئولیت‌های خود می‌داند. اشتیاق ریانکا به این حرفه از علاقه او به مادربزرگش نشات می‌گیرد، که به سختی کار می‌کرد و تلاش می‌کرد تا کارهای خود را به اتمام برساند. او همیشه در اختیار خانواده و دوستانش بود، اما از “سال های طلایی” زندگی اش هیچ استفاده‌ای نکرد چون نمی‌توانست بازنشسته شود.

مدیریت پول برای آینده مالی بهتر

Rianka Dorsainvil’s

ریانکا دریافت که فقدان دانش مالی می‌تواند زندگی افرادی که دوست دارد تحت تأثیر قرار دهد. لذا او پنج راهنمایی زیر را برای مدیریت پول نسل هزاره ارائه می‌دهد تا به آنها کمک کند که شغل خود را با اهداف زندگی خود هماهنگ نموده و رویاهای خود را تحقق بخشند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب