پر بازدید ترین مطالب

چگونه به طور خودکار والپيپر گجت اندرويدي خود را عوض کنيم؟


چگونه به طور خودکار والپيپر گجت اندرويدي خود را عوض کنيم؟

خبرگزاري آريا – از نکسوس 5 گرفته تا گلکسي اس 7 اج تغيير پس زمينه ديوايس هاي اندرويدي يکي از ساده ترين و مؤثرترين راه ها براي تغيير ظاهر سيستم عامل است. با اين حال در اين خصوص نيز ترفندهايي وجود دارد که ممکن است از آن ها خبر نداشته باشيد.
يکي از روش هاي پيکربندي تصاوير زمانبندي تغيير آن هاست. البته بايد گفت انجام اين کار به معني عدم امکان تغيير تصاوير پس زمينه به صورت دستي نيست.
با انجام اين کار هر بار که بخواهيد از تلفن هوشمند اندرويدي خود استفاده کنيد با يک ظاهر جديد مواجه خواهيد شد. روش هاي متعددي براي انجام اين کار وجود دارد که در ادامه به آن ها مي پردازيم.
Wallpaper Changerنصب يک برنامه اختصاصي شايد ساده ترين راه براي تغيير تصاوير ديوايس هاي اندرويدي در يک زمانبندي معين باشد. با وجود ابزار مختلف براي انجام اين کار اپليکيشم Wallpaper Changer بهترين و شناخته شده ترين برنامه اي است که مي شناسيم.
در اين اپليکيشن مي توانيد زمان بندي تغيير تصاوير پس زمينه را به صورت دقيقه اي، ساعتي و يا روزانه تنظيم کنيد. امکان تغيير اندازه و يا کراپ تصاوير نيز از ديگر قابليت هايي است که اين برنامه ارائه مي دهد.
اين برنامه اين امکان را به شما مي دهد با هر بار باز کردن قفل دستگاه خود يک تصوير متفاوت را مشاهده کنند. همچنين اگر ترتيب تصاوير نمايشي برايتان اهميتي ندارد مي توانيد از Wallpaper Changer بخواهيد که آن ها را به صورت تصادفي به شما نشان دهد.

براي انتخاب Wallpaper Changer به عنوان ابزار پيش فرض تصوير پس زمينه کافيست روي بخش خالي صفحه اصلي تلفن هوشمند خود لمس طولاني نماييد. پس از آن لازم است که مجموعه اي از تصاوير را از طريق اپليکيشن و تب Albums گرد آوري کنيد. در نهايت بگوييم که با ارتقاء به نسخه Pro قادر هستيد چند آلبوم را به صورت هم زمان مديريت نماييد.
IFTTTيکي ديگر از راه هاي تغيير تصاوير پس زمينه به صورت زمانبندي شده استفاده از اپ IFTTT است. البته بايد بدانيد که براي استفاده از اين اپليکيشن به ابزار تغيير دهنده IP نياز خواهيد داشت.
با پيکربندي تنظيمات گوناگون مي توانيد اپ ها و سرويس ها را به IFTTT متصل کنيد. يکي از بخش هاي پشتيباني شده توسط اين برنامه تغيير تصوير پس زمينه ديوايس هاي اندرويدي متصل شده است. به عبارت ديگر آنچه که مي توانيد با اين سرويس انجام دهيد، ايجاد دستورات و اجراي اقدامات خودکار به هنگام رخ دادن يک رويداد است.

پس از آن که در IFTTT ثبت نام کرديد، قادر هستيد اقدامات مختلفي را براي آن تعريف کنيد. به عنوان مثال قادر هستيد از آن بخواهيد که تصوير پس زمينه شما را بر اساس تصاوير جديد موجود در دراپ باکس و يا فيد RSS تغيير دهد.
همچنين مي توانيد از اين سرويس بخواهيد که هنگام به اشتراک گذاشته شدن يک تصوير جديد در شبکه اجتماعي اينستاگرام در نزديکي مرکز شهر آن را به عنوان پس زمينه دستگاه اندرويدي شما برگزيند. شايد استفاده از اين ابزار به عنوان يک روش آسان مطرح نباشد، اما انعطاف پذيري قابل توجهي را در اختيار کاربران قرار مي دهد.
Microsoft Launcherمايکروسافت لانچر تصاوير سرويس بينگ را در اختيار شما قرار مي دهد که به صورت روزانه به روز رساني مي شوند. اگر از يک رايانه ويندوزي استفاده مي کنيد ممکن است روي قفل صفحه نمايش خود نيز با تصاوير زيباي اين سرويس مواجه شده باشيد.
اين لانچر يکي از بهترين روش هايي است که براي تغيير خودکار تصاوير پس زمينه مي شناسيم. علاوه بر اين، مايکروسافت لانچر براي صرفه جويي در باتري و حافظه بهينه شده است.

Wallpapers by Googleبه وسيله اپليکيشن Wallpaper کافيست دسته بندي مورد علاقه خود را انتخاب کنيد تا پس از آن به صورت روزانه تصاوير زيبا و چشم نواز از طريق گوگل براي شما ارسال شود.
همچنين در صورتي که دستگاه خود را به اندرويد نوقا ارتقاء داده باشيد مي توانيد از تصاوير متفاوتي براي صفحه اصلي و صفحه قفل بهره ببريد. تصاوير اين منبع هر روز در حال افزايش است و مطمئناً مي تواند شما را راضي نگه دارد.

شما چگونه تصوير پس زمينه دستگاه اندرويدي خود را به طور خودکار عوض مي کنيد؟ آيا روش هاي مفيد ديگري را در اين رابطه مي شناسيد؟ تجربيات خود را در اين زمينه با ما و ديگر کاربران ديجياتو در بخش نظرات به اشتراک بگذاريد.
در بخش تکنولوژي ديجياتو بخوانيد:لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب