چگونه استوری های اسنپ چت خود را بصورت خودکار ذخیره کنید؟مفیدستان:

چگونه استوری های اسنپ چت خود را بصورت خودکار ذخیره کنید؟

اسنپ چت یک شبکه اجتماعی رو به رشد می باشد که تاکنون نیز میلیون ها کاربر را به خود جذب کرده است. مهمترین قابلیتی که اسنپ چت را منحصر به فرد کرده است، ناپدید شدن خودکار تصاویری است که در آن به اشتراک می گذارید و در نتیجه خیالتان راحت خواهد بود که اگر چند سال دیگر برای یک مصاحبه شغلی رفتید، عکس ناجوری از شما در دست افراد آن شرکت نخواهد بود! با این حال ممکن است خودتان بخواهید تا تصاویری که به عنوان استوری در این شبکه اجتماعی منتشر می کنید را ذخیره کرده و نگه دارید. ساده ترین کار این است که بعد از انتشار هر استوری، بصورت دستی نسبت به ذخیره ی آن بر روی دستگاه اقدام کنید. اما خوشبختانه اسنپ چت قابلیتی را برای کاربران خود در نظر گرفته تا با فعال کردن آن، تمام استوری های شخص بصورت خودکار بر روی گوشی ذخیره گردد. با ما همراه باشید تا شما را با نحوه این کار آشنا کنیم.

 

بدین منظور اول از همه برنامه اسنپ چت را باز کرده و در داخل صفحه دوربین، انگشت خود را از بالای صفحه به سمت پایین (Swipe down) بکشید. سپس بر روی علامت چرخ دنده در گوشه ی بالا سمت راست صفحه، ضربه بزنید.

 

 

هم اکنون در صفحه تنظیمات بر روی قسمت Memories ضربه بزنید.

 

 

خُب، اکنون می توانید با ضربه زدن روی دکمه Auto-save Stories آن را به رنگ سبز در بیاورید که به معنی فعال بودن ذخیره خودکار استوری ها است. شما همچنین می توانید در داخل قسمت Save to… انتخاب کنید که این استوری ها در کجا ذخیره شوند؟ بر روی مموری ها، حافظه اصلی یا همان Camera Roll ذخیره شوند یا هر دوی آنها که ما گزینه ی هر دو یعنی Memories & camera roll را پیشنهاد می کنیم.

 

 

از این پس تمام استوری هایی که در داخل شبکه اجتماعی اسنپ چت به اشتراک خواهید گذاشت بصورت خودکار بر روی اسمارت فون شما نیز ذخیره می شوند و دیگر نگران از دست رفتن آنها و در نتیجه از دست رفتن خاطرات قدیمی نباشید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

دانلود شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که بخواهید در کامپیوتر خود برنامه یا تنظیمات جدیدی دانلود عکس و فیلم برداری دانلودعکسوفیلمضبط و عكس برداری از صفحه‌ی مانیتور یكی از اركان بسیار مفید در ساخت آموزش‌های دانلود شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که بخواهید در کامپیوتر خود برنامه یا تنظیمات جدیدی را دانلود عکس و فیلم برداری پیشرفته دانلودعکس ضبط و عكس برداری از صفحه‌ی مانیتور یكی از اركان بسیار مفید در ساخت آموزش‌های الكترونیک

برچسب ها

اندکی تفکر …

خوشبختی
همین کنار هم بودن هاست
همین دوست داشتن هاست
خوشبختی
همین لحظه های ماست
همین ثانیه هاییست
که در شتاب زندگی
گمشان کرده ایم...

پر بازدیدترین مطالب