پر بازدید ترین مطالب

چرا هيچکس مجاز به بازديد از ساختمان اصلي اپل پارک نيست؟


چرا هيچکس مجاز به بازديد از ساختمان اصلي اپل پارک نيست؟

خبرگزاري آريا – سهامداران اپل اخيراً فرصتي يافتند تا در جلسه سالانه اين کمپاني، وارد تئاتر استيو جابز در مقر تازه و 5 ميليون دلاري اپل پارک شوند. اما همين سهامداران اجازه نداشتند از ساختمان اصلي مقر اپل که به يک سفينه فضايي بي شباهت نيست ديدن کنند. همين موضوع سبب شد تا آنها از تيم کوک، مديرعامل اپل بپرسند که چه زماني قادر به بازديد از اين ساختمان خواهند بود؟
پاسخ تيم کوک: احتمالاً هيچوقت. چون اسراري در اين ساختمان است که نبايد توسط هرکسي رويت شود.کوک توضيح مي دهد: «مشکلي که در باز کردن درهاي ساختمان اصلي به روي بازديدکنندگان وجود دارد اينست که ما چيزهاي محرمانه زيادي در آن داريم.»
اين پاسخ کوک، تا حدي سخنان جاني آيو، طراح ارشد اپل را يادآوري مي کند که طي سال گذشته ميلادي، ساختمان اصلي اپل پارک را «خانه ما» خوانده بود. آيو در آن زمان گفت: «ما اپل پارک را براي بقيه مردم نساخته ايم. بنابراين به نظرم بسياري از نقدهايي که به آن وارد مي شوند بسيار عجيب هستند، چون ما آن را براي شما نساخته ايم. و من ميدونم که ما چطور کار مي کنيم، شما نمي دانيد.»
بنابراين اپل به صراحت مي گويد که اگر جزو کارمندانش نيستيد، اجازه نداريد وارد ساختمان اصلي اپل پارک شده و از جذابيت هاي آن ديدن کنيد. جالب است بدانيد تمام افرادي که به دلايل مختلف وارد اپل پارک شده اند، اجازه گشت و گذار در آن را نداشته اند و از طرف ديگر، تصاوير ايسنتاگرامي منتشر شده از اين مقر توسط کارمندان اپل هم اخيراً از اين پلتفرم پاک شدند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب