پر بازدید ترین مطالب

پوشيدني هاي اندرويدي از امروز به روزرساني اوريو را دريافت مي کنند


پوشيدني هاي اندرويدي از امروز به روزرساني اوريو را دريافت مي کنند

خبرگزاري آريا – در حالي که يک هفته پيش اندرويد 8.1 روي ديوايس هاي نکسوس و پيکسل عرضه شد، حالا نوبت به Android Wear رسيده تا ميزبان اوريو باشد. اندکي بيشتر از يک ماه پيش در اخبار خوانديم که اندرويد اوريو، در قالب نوعي برنامه بتا به دست دارندگان LG Watch Sport مي رسد؛ اما به نظر مي رسد که اين فاز به پايان رسيده و از امروز، پوشيدني هاي مبتني بر اندرويد وير، نسخه اوريو را دريافت خواهند کرد.
اين خبر توسط يکي از سخنگويان گوگل تاييد شده اما هنوز نمي دانيم که کدام پوشيدني ها از اين نسخه از سيستم عامل اندرويد پشتيباني خواهند کرد. گوگل مي گويد که زمان بندي انتشار به روزرساني جديد، بسته به هر توليدکننده متغير خواهد بود؛ بنابراين برخي مدل ها ممکن است ديرتر از سايرين آپديت شوند.

از جمله تغييراتي که اندرويد وير اوريو در پوشيدني کاربران به وجود مي آورد مي توان به تنظيمات ميزان قدرت ويبره نوتيفيکيشن ها، گزينه اي به نام تاچ لاک براي غيرفعال سازي روشن شدن صفحه هنگام لمس نمايشگر، پشتيباني از زبان هاي بيشتر و بهبودهاي باتري اشاره کرد.
در نهايت گفتني است که تا به اين لحظه، ظاهراً تنها دارندگان LG Watch Sport هستند که به روزرساني اوريو را دريافت کرده اند. بيلد اندرويد وير اوريو، همان بيلد 2.6.0 سابق است اما همانطور که در تصوير پايين مي توان ديد، اين بار تحت عنوان Android OS 8.0.0 شناخته مي شود.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب