پر بازدید ترین مطالب

پلي استيشن 4 بهترين فروش تاريخ سوني در جمعه سياه را رقم زد


پلي استيشن 4 بهترين فروش تاريخ سوني در جمعه سياه را رقم زد

خبرگزاري آريا – طبق مصاحبه منتشر شده از اريک لمپل، مدير ارشد بخش سرگرمي کمپاني سوني و مدير شبکه پلي استيشن، به نظر مي رسد که پلي استيشن 4 طي جمعه سياه، رکورد جديدي را به جاي گذاشته است.
طبق اطلاعات منتشر شده از سمت سوني، پلي استيشن 4 فروشي بي سابقه در طول 22 سال عمر برند پلي استيشن را طي جمعه سياه تجربه کرده است.
اين آمار در حالي منتشر مي شود که عده زيادي بر اين باور بودند که کار کنسول هاي خانگي رو به اتمام بوده و آن ها در نسل جاري فروش زيادي را تجربه نخواهند کرد و به گفته آقاي لمپل، سوني خلاف اين حرف را به مخالفان کنسول خانگي، ثابت کرده است.
با مقايسه ميزان فروش محصولات سوني طي سه ماهه اخير سال جاري ميلادي و مقايسه آن با زمان مشابه در سال گذشته، مي توان به افزايش چندين برابري فروش اين برند در سال اخير پي برد که به نظر مي رسد دليل اصلي آن به فروش پلي استيشن 4 بر مي گردد.
همچنين اقاي لمپل از توجه ويژه سوني به پلي استيشن وي آر اشاره کرد و گفت که اين کمپاني از اين فناوري به عنوان يک تکنولوژي مستقل ياد کرده و به چشم يک وسيله جانبي براي پلي استيشن 4 به آن نگاه نمي کند.
پلي استيشن 4 در بريتانيا نيز موفق به رکورد شکني ميزان فروش خود طي جمعه سياه طي چند سال اخير شده و تنها مقداري با ميزان فروش فوق العاده اين کنسول در زماني مشابه در سال 2013 ميلادي، فاصله دارد.
به نظر مي رسد که سوني و برند پلي استيشن سال خوبي را پشت سر گذاشته اند. از ميزان فروش پلي استيشن 4 و نسخه پيشرفته تر اين کنسول يعني پلي استيشن 4 پرو مي توان به اين نکته پي برد که قطعاً سوني طي سال جاري و حتي اينده ميلادي، دست به معرفي کنسول جديدي نخواهد زد.
پيش از اين شايعاتي مبني بر معرفي پلي استيشن 5 در سال 2019 ميلادي توسط سوني منتشر شده بود. نظر شما در مورد دلايل موفقيت سوني در نسل هشتم بازي هاي ويديويي چيست؟لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب