پر بازدید ترین مطالب

پس از چهار سال توييتر در آستانه سود دهي قرار گرفته است


پس از چهار سال توييتر در آستانه سود دهي قرار گرفته است

خبرگزاري آريا – گزارش جديد عملکرد مالي توييتر نشان مي دهد که پس از چهار سال ضرردهي اين کمپاني بالاخره در آستانه کسب سود قرار گرفته است.
گزارش سه ماهه سوم 2017 اين شبکه اجتماعي حاکي از آن است که گرچه درآمد توييتر با کاهشي 4 درصدي نسبت به دوره مشابه سال قبل همراه بوده، اما تنها 21 ميليون دلار از اين 590 ميليون دلار شامل ضرر شده است. لازم به ذکر است که ضرر سه ماهه سوم 2016 توييتر در حدود 107 ميليون دلار بوده است.
دورسي پس از بازگشت خود به عنوان مدير ارشد عملياتي توانسته هزينه هاي اضافي را کاهش دهد و توييتر را دوباره در مسير کسب سود هدايت نمايد. با همه اين ها اما عملکرد يک ساله اين شبکه اجتماعي هنوز هم تغيير چنداني نکرده و تا سوددهي فاصله دارد.

در گزارش اخير همچنين اشاره شده که توييتر در طي 3 سال گذشته روش اشتباهي را براي محاسبه تعداد کاربران جديد خود داشته است. در حالي که در سه ماهه اخير حدود 3 ميليون نفر به تعداد کاربران يکي از محبوبترين شبکه هاي اجتماعي دنيا افزوده شده، اما توييتر اين مقدار را در گزارش خود 2 ميليون نفر اعلام کرده است. بدين ترتيب تعداد کل افراد عضو توييتر حالا به رقم 330 ميليون نفر رسيده است.
براي اثبات اميدوار کننده بودن گزارش مالي اخير توييتر همين بس که سهام اين شرکت پس از انتشار اين گزارش با افزايشي 17 درصدي مواجه شده. دورسي و تيمش اميدوارند که اين روند در نهايت در سه ماهه چهارم سال جاري ادامه يافته و پس از مدت ها شاهد گزارش سود قطعي از طرف آنها باشيم.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب