پسر مديرعامل سامسونگ الکترونيکس به دست داشتن در رسوايي سياسي کره متهم شد


پسر مديرعامل سامسونگ الکترونيکس به دست داشتن در رسوايي سياسي کره متهم شد


خبرگزاري آريا – گويا ماجرا جدي تر از آنچه پيشتر اعلام شده بود است و با انکار سامسونگ قرار نيست بازرسان دست از کار بکشند. به گزارش بلومبرگ اخيرا يک بازرس ويژه، Jay Y. Lee، نائب رئيس سامسونگ الکترونيکس و مديرعامل بالفعل گروه سامسونگ را مضنون به رشوه خواري اعلام کرده است.
رئيس هيئت مديره سامسونگ الکترونيکس، Kun-Hee Lee طي چند سال اخير شرايط سلامت مناسبي نداشته و پسرش Jay Y. Lee مسئوليت هاي وي را به عهده گرفته است. سامسونگ در حال حاضر، يک پنجم توليد ناخالص داخلي کره را عهده دار است و لي جوان توسط پدرش انتخاب شده تا مسئوليت تمام امور را پس از او به عهده بگيرد.
بنابراين مي توان لي جوان را، رهبر آتي اين برند پر آوازه دانست اما وي حالا به رشوه خواري و دست داشتن در پرونده فساد مالي که رئيس جمهور عزل شده در آن دست داشت متهم است. پس از ماجراي گلکسي نوت ۷، رسوايي Jay Y. Lee مي تواند براي سامسونگ گران تمام شود.
لي به دادگاه احضار شده و بايد در برابر قضات به پرسش هايي در مورد همکاري اش با رئيس جمهور عزل شده، پارک گون-هه صحبت کند. مشخص نيست که آيا وي توانايي دفاع از خود در برابر قاضيان را دارد يا خير.
سخنگوي سامسونگ تا کنون از اظهار نظر در اين رابطه سر باز زده و هيچ پيام رسمي از سوي اين کمپاني شنيده نمي شود.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

پسر مديرعامل سامسونگ الکترونيکس به دست داشتن در رسوايي سياسي کره متهم شد پسر مديرعامل سامسونگ الکترونيکس به دست داشتن در رسوايي سياسي کره متهم شد

برچسب ها

اندکی تفکر …

دهان شما خروجی افکار شماست...
وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان در اختیار مخاطب قرار میگیرد، مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.

پر بازدیدترین مطالب