پر بازدید ترین مطالب

پازل موبايل تاشونده سامسونگ در حال تکميل است؛ ثبت پتنتي تازه در اين خصوص


پازل موبايل تاشونده سامسونگ در حال تکميل است؛ ثبت پتنتي تازه در اين خصوص

خبرگزاري آريا – در حالي که شنيده شده سامسونگ در سال آينده نخستين موبايل با نمايشگر تاشوي خود را روانه بازار مي سازد، اين شرکت به تازگي پتنتي را به ثبت رسانده که در آن موبايلي با دو نمايشگر متصل به هم شرح شده است.
موبايل مذکور توسط قطعه اي فلزي به يکديگر متصل مي شوند. قطعه اي که مي تواند در چند وضعيت خم شود. نمايشگرهاي اين موبايل در زمان عدم استفاده روي هم تا مي شوند تا از هم محافظت نمايند.
در زمان استفاده استفاده، وقتي نمايشگرها باز شوند قابليت استفاده به صورت يک نمايشگر بزرگ واحد را خواهند داشت. وقتي هم که نمايشگرها را از پشت روي يکديگر تا کنيد، دو نمايشگر با دو محتواي مختلف خواهيد داشت.

طبق شنيده ها نخستين موبايل تاشوي سامسونگ (با نام احتمالي گلکسي X) قرار است در قالب يک نسخه محدود و تيراژ 100 هزار دستگاه به توليد برسد. گرچه احتمال آن چندان قوي نيست، اما شايد نسخه اوليه موبايل مورد بحث در خلال نمايشگاه CES امسال در لاس وگاس رونمايي شود. به خصوص که سامسونگ چند ساعت قبل به طور رسمي گمانه زني ها در خصوص رونمايي از گلکسي S9 و S9 پلاس در رويداد مذکور را رد کرد.

کمپاني کره اي تا امروز پتنت هاي پرشماري را در خصوص موبايلي با نمايشگر انعطاف پذير به ثبت رسانده و همين روند به خوبي نشان از تلاش هاي زياي متخصصين اين شرکت براي نيل به هدف مذکور دارد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب