پر بازدید ترین مطالب

ويديوي رسمي سامسونگ براي معرفي خانواده گلکسي اس 9 پيش از موعد مقرر فاش شد


ويديوي رسمي سامسونگ براي معرفي خانواده گلکسي اس 9 پيش از موعد مقرر فاش شد

خبرگزاري آريا – به لطف انبوه شايعات و گزارش هايي که طي ماه هاي اخير منتشر شده اند، تقريباً هيچ چيز نيست که درباره گلکسي اس 9 سامسونگ ندانيم؛ پرچمداري که قرار است امروز در جريان رويداد Unpacked 2018 سامسونگ رونمايي شود. شايد تنها چيزي که از چشم مان دور مانده بود، ويديويي رسمي باشد که تمام قابليت هاي دستگاه را به صورت شامل و کامل به تصوير مي کشد.
سامسونگ اخيراً چنين ويديويي براي خانواده گلکسي اس 9 توليد کرده تا آن را در مراسم خود پخش کند؛ اما طبق معمول، افشاگران زودتر دست به کار شده و يک سورپرايز ديگر را هم لو داده اند. در اين ويديوي تازه که «موبايل، از نو طراحي شده» نام دارد، شاهد ديوايس بعدي سامسونگ هستيم که براي اولين بار از گشودگي دهانه متغير لنز بهره مي برد اما برخي از مشخصات سخت افزاري آن، تفاوت چنداني نسبت به مدل قبلي نکرده اند.
در اين ويديو، شاهد قابليت ترجمه خودکار در اپليکيشن دوربين سامسونگ نيز هستيم که شباهت زيادي به گزينه Google Translate براي ترجمه زنده به هنگام استفاده از دوربين دارد. گلکسي اس 9 با کسب استاندارد IP68، در برابر آب و گرد و خاک مقاوم است و سنسور اثر انگشت دستگاه هم حالا به زير دوربين اصلي منتقل شده تا دستري بهتري به آن داشته باشيد.
تا ساعاتي ديگر، مراسم رونمايي از کهکشاني هاي تازه سامسوگ برگزار مي شود و ديجياتو نيز مثل هميشه به پوشش لحظه اي اين رويداد خواهد پرداخت؛ تا آن زمان، مي توانيد به تماشاي ويديوي رسمي سامسونگ براي خانواده پرچمداران اش بنشينيد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب