ورود 123 هزار گردشگر خارجی به اصفهان در اردیبهشت 96 – گردشگریمفیدستان:

تاریخ انتشار خبر:چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: گردشگری در دولت تدبیر و امید تحرکی جدی و جهشی مهم را پشت سر گذاشته است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، فریدون الهیاری در افتتاحیه رسمی نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و اولین نمایشگاه تخصصی تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ، اظهار کرد: پنج برابر شدن ورود گردشگران خارجی در سال ۱۳۹۵ در استان اصفهان نشان دهنده حرکتی پر شتاب و پایدار است و آمارها لحظه ای و نوسانی نیست و افق های روشنی در رونق توسعه گردشگری در استان اصفهان به وجود آمده است.

وی افزود: در فروردین امسال حدود ۸۵ هزار گردشگر و در اردیبهشت نیز ۱۲۳ هزار گردشگر خارجی از مناطق تاریخی استان بازدید کردند و اصفهان رتبه اول را در میان تمام استان های کشور به لحاظ حضور گردشگران خارجی داشته است. با به وجود آمدن چنین فضایی در گردشگری نیازمند برنامه ریزی اساسی و حرکتی اساسی برای گردشگری هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: ظرفیت گردشگری در چهار سال گذشته دو برابر شده است و برنامه هایی را که در این حوزه در دست داریم نشان می دهد که می توان به برنامه ششم توسعه دست پیدا کرده و این نوید بخش فضایی مناسب برای گردشگری استان اصفهان است.

الهیاری در خصوص نمایشگاه گردشگری استان اصفهان اظهار کرد: سه کشور مالزی، اندونزی و روسیه در کنار تاسیسات گردشگری مناطق مختلف کشور در این نمایشگاه حضور یافته اند و نمایشگاه می تواند برای رونق سطح گردشگری تاثیرات مهمی را داشته باشد و فرصتی برای تبادل اطلاعات و معرفی گردشگری ایران است.

وی تصریح کرد: نمایندگانی از صنعت گردشگری شمال، جنوب، شرق و غرب ایران در این نمایشگاه حضور دارند و امید است با همراهی و همدلی همه صنعت گردشگری را با شتابی بیشتر توسعه دهیم و به آنچه استان اصفهان شایسته آن است دست یابیم.

ورود 123 هزار گردشگر خارجی به اصفهان در اردیبهشت 96

ورود 123 هزار گردشگر خارجی به اصفهان در اردیبهشت 96ورود 123 هزار گردشگر خارجی به اصفهان در اردیبهشت 96

ورود 123 هزار گردشگر خارجی به اصفهان در اردیبهشت 96اضافه به لیست علاقمندی هالینک منبع

بازنشر: مفیدستان

برچسب ها

اندکی تفکر …

خوشبختی
همین کنار هم بودن هاست
همین دوست داشتن هاست
خوشبختی
همین لحظه های ماست
همین ثانیه هاییست
که در شتاب زندگی
گمشان کرده ایم...