ورايزن پيشنهاد خود براي خريد ياهو را تا 250 ميليون دلار ديگر کاهش دادمفیدستان:

ورايزن پيشنهاد خود براي خريد ياهو را تا 250 ميليون دلار ديگر کاهش داد


خبرگزاري آريا – به نظر مي رسد که بعد از چند رخنه امنيتي و رسوايي هايي بزرگ براي ياهو، ورايزن پيشنهاد پيشين خود براي خريد اين کمپاني را تا ۲۵۰ ميليون دلار ديگر کاهش داده است.
وب سايت بلومبرگ در گزارشي تازه مي گويد که ورايزن صبح امروز پيشنهاد خود را کاهش داده و افزوده که هر دو طرف قرارداد، انتظار دارند تا مسئوليت قانوني رخنه هاي سايبري را مشترکاً برعهده گيرند. از سوي ديگر، رويترز مي گويد که اين کاهش پيشنهاد، ممکن است تا سقف ۳۵۰ ميليون دلار نيز افزايش يابد.
ماه جولاي سال گذشته ميلادي بود که ورايزن از برنامه خود براي خريد ياهو به قيمت ۴٫۸۳ ميليارد دلار گفت. اين کمپاني اعلام کرد قصد دارد ياهو را با AOL، که آن نيز در ژوئن ۲۰۱۵ با قيمت ۴٫۴ ميليارد دلاري خريداري شد ادغام نمايد. تنها چند ماه بعد و پس از افشاي خبر دو رخنه امنيتي بزرگ، خريد ياهو از سوي ورايزن به خطر افتاد.
در سپتامبر ۲۰۱۶، ياهو اطلاعات مربوط به هک ۲۰۱۴ را منتشر کرد که حداقل ۵۰۰ ميليون اکانت را تحت تاثير قرار مي داد. در ماه دسامبر سال گذشته ميلادي هم ياهو مجدداً خبر از هک ديگري طي سال ۲۰۱۳ داد که نام ها، ايميل ها و رمزهاي عبور بيش از ۱ ميليارد کاربر را افشا کرده بود. بعد از اين دو خبر، در گزارش ها گفته شد که ورايزن به دنبال کاهش قيمت پيشنهادي يا رها کردن قرارداد خود با ياهو است.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

ورايزن پيشنهاد خود براي خريد ياهو را تا ميليون دلار ديگر کاهش داد ورايزن پيشنهاد خود براي خريد ياهو را تا ميليون دلار ديگر کاهش داد

برچسب ها

اندکی تفکر …

افکار هر انسان میانگین افکار پنج نفری است که بیشتر وقت خود را با آنها میگذراند.
خود را در محاصره افراد موفق قرار دهیم...

پر بازدیدترین مطالب