پر بازدید ترین مطالب

وان پلاس 5T طی مراسمی در شهر نیویورک رونمایی خواهد شد


وان‌پلاس با انتشار تصویری در توییتر به‌صورت تلویحی تایید کرده است که گوشی‌ وان پلاس ۵ تی طی مراسمی در شهر نیویورک رونمایی خواهد شد.

اندکی پس از تایید نام نسل جدید پرچمدار وان‌پلاس، این کمپانی چینی با انتشار تصویری در توییتر، اطلاعاتی را نیز در مورد شهری که قرار است وان پلاس ۵ تی در آن رونمایی شود، ارائه کرد. براساس اطلاعات ارائه شده کمپانی چینی در نظر دارد تا نسل جدید گوشی‌هوشمند خود را که وان‌پلاس 5T نام دارد طی مراسمی در شهر نیویورک رونمایی کند.

در این تصویر خبری از نوشته‌ای در رابطه با اینکه شهری که تصویر در آن ثبت شده نیویورک است یا خیر مشاهده نمی‌شود، اما به گزارش فون‌آرنا با کمی تحقیق و بررسی می‌توان به این نتیجه رسید که تصویر مورد نظر در تقاطع خیابان ۳۴ غربی و برادوی در منهتن نیویورک به ثبت رسیده است.

هنوز اطلاعات چندانی در رابطه با اینکه این گوشی هوشمند چه زمانی راهی بازار خواهد شد، ارائه نشده است. البته وان‌وپلاس شماری از اطلاعات از قبیل وجود جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری را تایید کرده است. انتظار می‌رود این گوشی هوشمند سایزی برابر وان پلاس ۵ داشته باشد. پیش‌بینی می‌شود وان پلاس پس از رونمایی از آخرین نسل پرچمدار خود، این گوشی را از اواخر نوامبر سال جاری میلادی راهی بازار کند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب