پر بازدید ترین مطالب

واضح ترين تصاوير از گلکسي اس 9 و 9 پلاس لو رفت


واضح ترين تصاوير از گلکسي اس 9 و 9 پلاس لو رفت

خبرگزاري آريا – تا کمتر از دوازده ساعت ديگر، سامسونگ به شکل رسمي از نسل جديد پرچمداران خود، گلکسي اس 9 و گلکسي اس 9 پلاس پرده برداري خواهد کرد. بنابراين طبيعي است که امروز شاهد انتشار اطلاعات و تصاوير بسيار زيادي پيش از موعد رسمي باشيم و خب اين تصاوير که مي بينيد يکي از همان ها به شمار مي رود: واضح ترين تصاوير از هر دو موبايل تا به امروز.

شرکت هايي نظير سامسونگ به سبب عظمت ساختاريشان نمي توانند اطلاعات را مدت زمان زيادي محفوظ و محرمانه نگه دارند. مديران و بخش هاي مختلف به قدري گسترده هستند که حتي با وجود شديدترين نظارت هاي امنيتي هم بالاخره نشر غير رسمي اطلاعات از منابع داخلي رخ مي دهد. و در اين نقطه و چند ساعت پيش از رونمايي، تقريبا چيزي نيست که ما از گلکسي اس 9 و برادر بزرگترش اس 9 پلاس ندانيم.

شايعات را شنيده ايم، گزارش ها به گوشمان رسيده. مي دانيم که چه سخت افزاري درون دو دستگاه قرار دارد و از قيمتش در مناطق مختلف نيز خبر داريم. حتي مي دانيم پيش فروش آن ها چه زماني آغاز و گلکسي اس 9 و اس 9 پلاس چه روزي عرضه مي شوند. رندرهاي منتشر شده را ديده ايم و بدلي هايي که بر اساس رندرها توليد شده را نيز مشاهده کرده ايم. طي هفته هاي گذشته تصاوير لو رفته از دو دستگاه را شاهد بوده ايم اما در هيچ کدام از تصاوير، وضوح فعلي ديده نمي شد.

کمتر از 24 ساعت مانده به رونمايي اصلي، چند کاربر در اينستاگرام اقدام به انتشار تصاويري کردند که در اين پست آن ها را مشاهده مي کنيد. البته بيشتر اين تصاوير را کاربري به نام «vnas_world» منتشر کرده که گويا ساخته شده تا فقط اين عکس ها انتشار دهد و هيچ مقصود ديگري را دنبال نمي کند. با توجه به همه اطلاعاتي که داريم و مي دانيم، مطمئنا مي توان گفت که تصاوير واقعي بوده و شبهه اي در آن وجود ندارد.

در تصوير دوم اين مطلب، اپليکيشن «AR Emoji» را مشاهده کرديد؟ گفته شده که اين اپليکيشن در واقع رقيب و همتاي قابليت Animoji آيفون X است که اپل ماه ها پيش معرفي کرد.
يک اکانت ناشناس ديگر نيز در اينستاگرام تصاويري از بخش پشتي گلکسي اس 9 و اس 9 پلاس منتشر کرده که سه رنگ مختلف را نشان مي دهد. اين تصاوير البته چند ساعت بعد پاک شدند و حساب کاربري نيز بسته شد اما تصوير را مي توانيد در ادامه ببينيد.

سامسونگ امشب ساعت 20:30 و در کنفرانسي پيش از باز شدن درب هاي نمايشگاه تجاري «کنگره جهاني موبايل 2018»، از گلکسي اس 9 و اس 9 پلاس در بارسلوناي اسپانيا رونمايي خواهد کرد. طبق گزارش ها، اين موبايل در تاريخ 25 اسفند در سراسر جهان منتشر مي شود.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب