پر بازدید ترین مطالب

هدست واقعيت ترکيبي «سامسونگ اديسه» واقعي است


هدست واقعيت ترکيبي «سامسونگ اديسه» واقعي است

خبرگزاري آريا – بعد از انتشار شايعات و اخبار گوناگون، اخيراً هدست واقعيت ترکيبي سامسونگ براي کامپيوترهاي مبتني بر ويندوز در ديتابيس کميسيون ارتباطات فدرال آمريکا (FCC) رويت شده و حالا مي توان واقعي بودن آن را تاييد کرد. محصولي که جواز اين رگولاتوري را دريافت کرده با شماره مدل AA-HC1HULB شناخته مي شود و سامسونگ از آن به عنوان «HMD Odyssey Controller Left» ياد مي کند.
تصويري از کنترل سمت چپي اين هدست واقعيت ترکيبي پايين تر قابل مشاهده است. بنابر اطلاعات درج شده در ليست FCC، هر يک از کنترلرهاي هدست اُديسه، به يک باتري 190 ميلي آمپر ساعتي مجهز شده اند و در چين توليد گشته اند.

در حالي که پيشتر تصور مي شد با هدستي مستقل طرف خواهيم بود، حالا به نظر مي رسد که هدست اُديسه براي کامپيوترهاي مبتني بر ويندوز 10 ساخته شده است. گرچه تا مدتي پيش، هنوز واقعي بودن اين هدست مورد ترديد بود، حالا گمانه زده مي شود که اُديسه در تاريخ نامعلومي طي ماه آتي ميلادي به صورت رسمي معرفي مي گردد.
گفتني است که کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ طي اکتبر امسال در سان فرانسيسکو برگزار مي شود و به فاصله کمي از آن، مايکروسافت هم رويدادي براي سخت افزارهاي واقعيت ترکيبي ويندوز برگزار مي کند؛ بنابراين اين دو کنفرانس فرصت خوبي براي رونمايي از اُديسه فراهم مي آورند.

رندري منتسب به هدست سامسونگ اُديسه که هنوز به صورت رسمي تاييد نشده است.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب