پر بازدید ترین مطالب

هايپرتاير به جمع استارتاپ هاي خدمات خودرو پيوست؛ تجربه خريد آنلاين و نصب تاير در محل


هايپرتاير به جمع استارتاپ هاي خدمات خودرو پيوست؛ تجربه خريد آنلاين و نصب تاير در محل

خبرگزاري آريا – بازار تاير در کشورمان همانند بسياري از بازار هاي ديگر، براساس ساختاري سنتي و نه چندان واضح و روشن فعاليت مي کند اما به لطف انقلاب اينترنت و توسعه استارتاپ ها اين شرايط در حال تغيير است.
هايپر تاير، نام استارتاپ جديدي است که حالا امکان مقايسه، انتخاب و خريد تاير با قيمت رقابتي را به شکل آنلاين ايجاد کرده است.

اين شرکت همچنين تايرهاي انتخابي توسط شما را ظرف تنها سه ساعت توسط پيک موتوري در اقصي نقاط تهران تحويل مي دهد و امکان نصب در محل را نيز از طريق کاميونت هاي خود در مرحله بعدي فراهم آورده است.
اين کاميونت ها مجهز به تجهيزات کامل تعويض و بالانس تاير هستند و به دستگاه ويژه تزريق باد نيتروژن و تعويض تايرهاي مخصوص پنچر رو (ران فلت) نيز مجهز شده اند.

جالب تر آنکه تحويل دو حلقه تاير توسط هايپرتاير تنها با 10 هزار تومان هزينه حمل صورت مي پذيرد و در صورت سفارش چهارحلقه تاير، اين رقم به کلي صفر خواهد شد.
همچنين امکان پرداخت پول در محل نيز وجود دارد و تعرفه هاي مربوط به خدمات نصب در محل نيز براساس تعرفه هاي رايج صنف آپارات محاسبه مي شود و فهرست هزينه هاي مربوطه در وب سايت هايپرتاير درج شده است.

بنابراين مي توان گفت که هايپرتاير قصد دارد تجربه جديدي از خريد و تعويض تاير را براي مشتريان خود ايجاد کند و در آينده پس پوشش کامل و وسيع شهر تهران در 22 منطقه، نوبت به شهرهاي ديگر کشورمان نيز خواهد رسيد.

البته اين تمام خدمات هايپرتاير نيست، چرا که اين شرکت در نظر دارد تا با جمع آوري تايرهاي فرسوده در انبارهاي خود و تهيه آسياب هاي مخصوص، پروسه بازيافت و تبديل تايرهاي فرسوده به مواد قابل استفاده ديگري نظير کفپوش هاي پلاستيکي را نيز در کشور آغاز کند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب