نمایشگاه رسانه های دیجیتال، مرجع بزرگی در فضای مجازی استمفیدستان:

سید احمد عبودتیان گفت: اولین موضوعی که در این نمایشگاه به چشم می خورد بحث آشنایی است. انسان با حضور در چنین نمایشگاه هایی با خود می گوید چقدر نیروهای انقلابی با ذوق در حوزه فضای مجازی فعالیت می کنند.

به گزارش مشرق،
سید احمد عبودتیان گفت: اولین موضوعی که در این نمایشگاه به چشم می خورد بحث آشنایی است. انسان با حضور در چنین نمایشگاه هایی با خود می گوید چقدر نیروهای انقلابی با ذوق در حوزه فضای مجازی فعالیت می کنند.

 
سید احمد عبودتیان، مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء، در گفت و گو با ستاد خبری چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، گفت: جریان حزب اللهی باید در هر حوزه ای مرجع باشد. این حوزه ها می تواند از نظام پزشكی تا حوزه های مهندسی را در بر گیرد. ما هم اكنون در حوزه فضای مجازی با تلاش سازمان سراج و نیروهای انقلابی به یك مرجع در فضای مجازی تبدیل شده ایم.

 
عبودتیان در ادامه تصریح كرد: این نمایشگاه در واقع به عنوان یك مرجع در حوزه فضای مجازی محسوب می شود. نكته مهم اینجاست كه ما باید قله های مرجع را بنگریم، این مهم با برگزاری چنین نمایشگاه هایی قابل انجام است.

 
وی افزود: اولین موضوعی كه در این نمایشگاه به چشم می خورد بحث آشنایی است. انسان با حضور در چنین نمایشگاه هایی با خود می گوید چقدر نیروهای انقلابی با ذوق در حوزه فضای مجازی فعالیت می كنند.

 
مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء، اذعان داشت: در این نمایشگاه ها، عقب زدن دشمن در فضای مجازی بنابر صحبت های رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به وضوح دیده می شود.

 
عبودتیان، خاطرنشان كرد: یكی از كاركردهای جدی این نمایشگاه این است كه ما متوجه می شویم علیرغم وجود قدرت و انرژی وافر نیروهای انقلابی شاهد وجود تشتت و پراكندگی در حوزه فضای مجازی هستیم.

 
مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء در پایان خاطر نشان كرد: امیدوارم چهارمین دوره از نمایشگاه های رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی بتواند این تشتت و پراكندگی را كاهش دهد. همچنین در این نمایشگاه ها علاوه بر نزدیك شدن افراد به یكدیگر انتقال تجربیات زیادی صورت می گیرد.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

پارسی نیوزعرش نیوز نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن با انجام عملیاتی منحصر به فرد، شماری مستر اچ پیفروش سرور مرکز تامین سرور های …مستر اچ پیمرکز تخصصی فروش سرور های مرکز تامین،سرویس و پشتیبانی تخصصی سرور های اچ پی مرجع دانلود سخنرانی های دکتر حسن عباسی با لینک …مرجع دانلود سخنرانی های دکتر حسن عباسی با لینک مستقیمروزنامه دنیای اقتصادآینده بورس از دوربین جهانی دنیای اقتصاد یکی از مهم‌ترین محرک‌های اخیر مهمترین اخبار ایران و جهان روحانی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کند فرمانده بسیج به درک که ترامپ رئیس جمهور خبرهای فناوری و ارتباطات خبر فارسیایسنا نوشت کارت های بانکی و اعتباری در اختیار مشتریان عمدتا دارای تاریخ انقضا بوده و خوشفكری استارتاپ‌ های ایران کافه پروژه ، بستر مناسبی برای خرید و فروش پروژه های الکترونیک و کامپیوتر فراهم کرده استبسته آموزشی کارخانه تولید اطلاعات مدیر سبزدر کمتر از یک ماه کارخانه تولید اطلاعات خود را راه‌اندازی کنید مزایای این کارخانه فهرست فرهنگسراهای تهران ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادفهرستفرهنگسراهایاین مقاله نیازمند ویکی‌سازی است لطفاً با توجه به راهنمای ویرایش و شیوه‌نامه تحقیق و بررسی در خصوص تولید بازی های رایانه ای …تحقیق و بررسی در خصوص تولید بازی های رایانه ای مبتنی بر وب پارسی نیوز پایگاه بزرگ و پیشرفته خبری «فردا نیوز» در سال های اخیر اشتباهات فاحش فوتبال ملی و باشگاهی مستر اچ پیفروش سرور مرکز تامین سرور های اورجینال مستر اچ پیمرکز تخصصی فروش سرور های مرکز تامین،سرویس و پشتیبانی تخصصی سرور های اچ پی ،هارد مرجع دانلود سخنرانی های دکتر حسن عباسی با لینک مستقیم مرجع دانلود سخنرانی های دکتر حسن عباسی با لینک مستقیم روزنامه دنیای اقتصاد عقلانیت و تدبیر در دیپلماسی ضروری است پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری مهمترین اخبار ایران و جهان روحانی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کند فرمانده بسیج به درک که ترامپ رئیس جمهور شد خوشفكری استارتاپ‌ های ایران کافه پروژه ، بستر مناسبی برای خرید و فروش پروژه های الکترونیک و کامپیوتر فراهم کرده است بسته آموزشی کارخانه تولید اطلاعات مدیر سبز در کمتر از یک ماه کارخانه تولید اطلاعات خود را راه‌اندازی کنید مزایای این کارخانه مجازی سایت خبرنو اخبار روزخبر نــو مجله اینترنتی طبق روایات اسلامی، مهریه حضرت زهراس حداکثر ۵۰۰ درهم نقره بوده است اما این میزان در حال خبرهای فناوری و ارتباطات خبر فارسی ایسنا نوشت کارت های بانکی و اعتباری در اختیار مشتریان عمدتا دارای تاریخ انقضا بوده و بعد از

برچسب ها

اندکی تفکر …

همیشه از آدم‌های منفی فاصله بگیرید.
آن‌ها برای هر "راه‌حلی"، یک "مشکل" دارند!

پر بازدیدترین مطالب