پر بازدید ترین مطالب

نشريه Consumer Reports: گلکسي اس 8 و نوت 8 خريد بهتري نسبت به آيفون X هستند


نشريه Consumer Reports: گلکسي اس 8 و نوت 8 خريد بهتري نسبت به آيفون X هستند

خبرگزاري آريا – نشريه آمريکايي کانسيومر ريپورتز که از سال 1936 ميلادي توسط اتحاديه مصرف کنندگان آمريکا منتشر مي شود و وظيفه بررسي و تست بدون تعصب محصولات را برعهده دارد، در تازه ترين گزارش خود به سراغ آيفون X رفته اما نتايج به دست آمده، شايد براي طرفداران کمپاني اپل اندکي نااميدکننده باشد.
متخصصان Consumer Reports در گزارش خود به تمجيد از دوربين و نمايشگر آيفون X پرداخته اند، اما ظاهراً برخي مشکلات کوچک و بزرگ سبب شده تا اين اسمارت فون نتواند به حايگاه نخست بهترين اسمارت فون مصرف کنندگان از ديد اين نشريه برسد.
از ميان مشکلاتي که ممکن است خريداران آيفون X را تحت تاثير قرار دهد، کانسيومر ريپورتز به صورت خاص به مقاومت دستگاه و عمر باتري اشاره مي کند. اگرچه بسياري از خريداران ممکن است کيس محافظي روي موبايل گران قيمت و 999 دلاري خود قرار دهند، کانسيومر ريپورتز بعد از شبيه سازي سقوط هاي مداوم و پشت سر هم، به اين نتيجه رسيد که آيفون X مي تواند مقاومت بسيار کمي در برابر چنين حوادثي داشته باشد.

البته در گزارش هاي قبلي، اوضاع گلکسي اس 8 هم در اين تست چندان مساعد نبود و تقريباً هر موبايلي که به صورت تمام شيشه ساخته شده باشد ممکن است بسيار آسيب پذير ظاهر شود. با اين حال، سامسونگ توانست عمر باتري بسيار بهتري براي پرچمدار اس 8 فراهم آورد که اصلي ترين دليل برتري آن به آيفون X در رده بندي کانسيومر ريپورتز به حساب مي آيد.
جالب است بدانيد که آيفون X نه تنها در جايگاهي پايين تر از گلکسي اس 8 قرار گرفته، بلکه حتي عملکردي ضعيف تر نسبت به آيفون 8 و آيفون 8 پلاس دارد. در حال حاضر، سه جايگاه نخست ليست 10 موبايل برتر اين نشريه، به ترتيب توسط گلکسي اس 8، اس 8 پلاس و اس 7 اشغال شده و سپس نوبت به آيفون 8 پلاس و آيفون 8 مي رسد. بعد از همه اين ها، بالاخره نوت 8 سامسونگ و آيفون X اپل، در جايگاه ششم و هفتم به چشم مي خورند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب