پر بازدید ترین مطالب

نسخه ريمستر سه گانه کلاسيک «اسپايرو» در راه است


نسخه ريمستر سه گانه کلاسيک «اسپايرو» در راه است

خبرگزاري آريا – اولين بازي از سري اسپيرو، قرار است در قالب يک نسخه ريمستر تا انتهاي امسال عرضه شود. اين عنوان در ابتدا روي پلي استيشن 4 عرضه خواهد شد اما به احتمال زياد بعد از مدتي، راه خود را به ساير پلتفرم ها نيز باز خواهد کرد. منبعي که اطلاعات ساخت اين بازي را در اختيار سايت کوتاکو قرار داده مي گويد که نسخه هاي اصلي از سه گانه اسپايرو توسط کمپاني اکتيويژن ريمستر خواهند شد.
ظاهراً سه گانه ريمستر شده اسپايرو مطابق استانداردهاي ريمستي پيشين اکتيويژن، يعني Crash Bandicoot: The N Sane Trilogy ساخته خواهد شد که بهبودهاي آن نسبت به نسخه اصلي شامل گرافيگ بهتر، بازسازي موسيقي متن و موارد ديگر مي شود.
اسپيرو
لازم به ذکر است که احتمال دارد اين سه گانه شامل محتواي اضافي و مراحل حذف شده از نسخه اصلي بازي نيز باشد؛ اتفاقي که در سه گانه ريمستر شده کراش هم شاهدش بوديم. بر اساس گزارش کوتاکو، پروژه ريمستر اسپايرو تا ماه آينده به صورت رسمي معرفي شده و در سه ماهه سوم سال جارى براى پلى استيشن ٤ عرضه خواهد شد.
به نظر مى رسد كه عرضه موفق ريمستر سه گانه كراش تاثير زيادى روى نگاه اين كمپانى نسبت به بازى هاى قديمى تر داشته و در آينده نزديک بايد شاهد عرضه ريمسترهاى بيشترى از سمت آن باشيم.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب