پر بازدید ترین مطالب

نسخه جديدي از اپليکيشن گوگل پلاس به زودي به اندرويد مي آيد


نسخه جديدي از اپليکيشن گوگل پلاس به زودي به اندرويد مي آيد

خبرگزاري آريا – گوگل پلاس را به ياد داريد؟ همان شبکه اجتماعي ناموفق گوگل را مي گوييم که از «حلقه» ها براي مديريت مخاطبين و Community براي ايجاد ارتباط ميان افراد هم فکر و هم سليقه استفاده مي کرد.
اگر نمي دانستيد بايد بگوييم که گوگل پلاس هنوز هم به کار خود ادامه مي دهد، هر چند که اين روزها افراد زيادي در آن فعاليت نمي کنند. با اين وجود، به نظر مي رسد که گوگل مي خواهد با به‌روزرساني اپليکيشن اين شبکه اجتماعي نام آن را مجددا بر سر زبان ها بيندازد.
لئو ديگن، يکي از مهندسان تيم گوگل پلاس امروز با انتشار پستي در اين شبکه اجتماعي از طراحي نسخه «کاملا جديد» گوگل پلاس براي اندرويد خبر داده است. به گفته وي، نسخه جديد از نظر ظاهري به اپليکيشن کنوني شباهت زيادي دارد هر چند که قابليت هاي مدرني به آن اضافه شده که پيش تر در آن حضور نداشتند.
در ادامه پست آقاي ديگن مي خوانيم که اين به‌روزرساني «طي روزهاي آينده» منتشر مي شود و در آن شاهد بهبود عملکرد اسکرول، لايت باکس جديد و انيميشن هاي تازه براي قسمت نظرات خواهيم بود.
تغييرات ذکر شده شايد خيلي بزرگ و انقلابي نباشند، اما نشان دهنده آنند که گوگل سرويس شبکه اجتماعي خود را فراموش نکرده و احتمال دارد که در آينده تغييرات بيشتري را هم براي آن به ارمغان بياورد.
طبيعتا رسيدن گوگل پلاس به جايگاه شبکه هاي اجتماعي پرطرفداري مثل توييتر و فيسبوک بسيار دور از انتظار است، اما اگر گوگل بتواند در عين بهبود ظاهري، محيطي عاري از پست هاي اسپم و مصون از آزار و اذيت هاي اينترنتي در اين شبکه اجتماعي پديد آورد موضوعي است که همگي براي آن مشتاق خواهند بود.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب