پر بازدید ترین مطالب

نسخه بتا بازي Call Of Duty: WWII براي پي سي منتشر شد


نسخه بتا بازي Call Of Duty: WWII براي پي سي منتشر شد

خبرگزاري آريا – سرانجام اسلج همر گيمز به همراه اکتيويژن، خبر از شروع بتا بازي Call Of Duty: WW2 براي پي سي روي پلتفرم استيم را دادند. اين بتا ابتدا قرار بود تا در تاريخ 30 اکتبر آغاز به کار کند، اما اکتيويژن از شب گذشته، دسترسي کاربران به اين محتوا را آزاد کرد.
اين بتا شامل چهار نقشه با نام هاي Pointe du Hoc ،Ardennes Forest ،Gibraltar و در نهايت Aachen بوده که در حالت هاي Team Deathmatch ،Domination ،Hardpoint و Kill Confirmed در دسترس خواهد بود.
همچنين لازم به ذکر است که اين بتا از رزولوشن 4K به طور کامل روي پي سي پشتيباني کرده و مجهز به تنظيماتي براي شخصي سازي بازيکنان است.

سازندگان قصد دارند تا با استفاده از بازخوردهاي کاربران نسبت به اين بتا، نسخه نهايي بازي خود را بهبود ببخشند. جدا از اين ها، سيستم مورد نياز براي اجراي اين محتوا نيز از سوي سازندگان بازي اعلام شده است که در ادامه نگاهي به آن خواهيم داشت:
حداقل سيستم موردنيازسيستم عامل: ويندوز 7پردازنده: Intel Core i3 3225حافظه رم: 8 گيگابايتفضاي خالي: 26 گيگابايتکارت گرافيک: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB و AMD Radeon HD 7850 2GBدايرکت‌ايکس: نسخه 11سيستم پيشنهاديسيستم عامل: ويندوز 10پردازنده: Intel Core i5-2400 و AMD Ryzen R5 1600Xحافظه: 12 گيگابايت رمفضاي خالي: 26 گيگابايتکارت گرافيک: Nvidia GeForce GTX 970| GTX 1060 6GB يا AMD Radeon R9 390دايرکت‌ ايکس: نسخه 11عنوان Call of Duty: WWII در تاريخ 12 آبان براي پلي استيشن 4، ايکس باکس وان و پي سي عرضه خواهد شد. به نظر مي رسد که در اين نسخه، سازندگان تمرکز ويژه اي روي بخش داستاني بازي داشته و قصد ايجاد تحولات بزرگي را در اين سري دارند.
خط داستاني اصلي بازي در مورد سرباز جواني به نام Red بوده که به تازگي و با اتمام دوره آموزشي خود، به جنگ جهاني دوم اعزام شده است. لازم به ذکر است که افرادي که در اين نسخه بتا شرکت مي کنند، محتوايي شامل يک کلاه و يک نشان و کارت مخصوص را در نسخه نهايي بازي دريافت خواهند کرد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب