نامه دختر 7 ساله به گوگل برای کار و پاسخ رسمی ساندار پیچای به اومفیدستان:

۲۸ بهمن ۹۵ ساعت ۱۲:۴۹

کلویی بریج واتر (Chloe Bridgewater) نام دختر ۷ ساله اهل شهر هرفورد (Hereford) انگلستان است که علاقه بسیار او به دنیای ربات‌ها و تبلت کیندل فایر شرکت آمازون، سبب نوشتن نامه‌ای به گوگل برای کار شده است. به‌علاوه او تمایل زیادی به کار در محلی با صندلی‌های راحتی کیسه‌ای، ماشین‌‌های کارتینگ و سرسره‌ دارد؛ اما آیا مدیران پاسخی برای نامه دختر ۷ ساله به گوگل دارند؟

بهتر است پیش از هر چیز تصویر این نامه که توسط پدرش، اندی بریج واتر (Andy Bridgewater) در اختیار وب‌سایت Business Insider قرار گرفته را با یکدیگر تماشا کنیم:

نامه دختر 7 ساله به گوگل

کلویی در این نامه از علاقه خود به دنیای کامپیوترها، نمرات بالا و فعالیت خوب کلاسی‌اش سخن گفته و دوست دارد در آینده و زمانی‌که بزرگتر شد، در شرکت گوگل کار کند. حس کنجکاوی در مورد دنیای ربات‌ها، باعث شده تا پدرش از او بخواهد که این نامه را برای گوگل بنویسد. علاقه بسیار او به رشته شنا و حضور در المپیک را نیز نباید فراموش کنیم!

ساندار پیچای شخصا به نامه دختر ۷ ساله به گوگل پاسخ داده است

جذاب‌تر از نوشتن این نامه، پاسخ شخصی مدیر ارشد اجرایی گوگل یعنی ساندار پیچای (Sundar Pichai) و تشویق او به دنبال کردن رویاهایش است:

زمانی‌که مدرسه خود را تمام کردی، من منتظر درخواست تو برای کار در گوگل هستم!

تصویر زیر نیز پاسخ رسمی گوگل و ساندار پیچای را نشان می‌دهد که اندی از طریق شبکه اجتماعی LinkdedIn به اشتراک گذاشته است:

نامه دختر 7 ساله به گوگل

همراه با اشتراک این تصویر، اندی در لینکداین اذعان داشت که پاسخ گوگل به نامه دختر ۷ ساله‌اش برای کلویی اهمیت بسیاری داشته و اعتماد به نفس او را تا حد زیادی افزایش داده چراکه او یک سال پیش و طی حادثه‌ای، با یک خودرو تصادف کرده بود.

علاقه بسیار کلویی به شرکت گوگل از جایی آغاز شد که او در رابطه با محل مورد علاقه‌اش برای کار با پدرش صحبت کرده بود. در حال حاضر اندی در واحد فروش کارخانه‌ای که مسئول تولید بخش‌های مختلف خنک‌‌کننده‌ها است، کار می‌کند.

زمانی‌که او این سوال را از من پرسید، من گوگل را به عنوان محلی مناسب برای کار کردن معرفی کردم.

ویژگی‌های بسیار خوب شرکت گوگل سبب شد تا کلویی بعد از انتخاب آن برای کار در آینده، به پیشنهاد پدرش نامه‌ای را بنویسد. جالب است بدانید که او در انتهای نامه خود اشاره کرده که تاکنون، فقط یک‌بار، مشابه این نامه را برای بابانوئل نوشته است!

نامه دختر 7 ساله به گوگل

اندی و کلویی ۷ ساله

حال توجه ساندار پیچای به این نامه باعث شده تا کلویی تلاش مضاعفی برای ورود به گوگل در آینده داشته باشد. به‌ گفته اندی نیز کلویی به دنبال راهی برای ورود به مقر این شرکت در سیلیکون ولی بوده و قصد دارد با حضور در تلویزیون، با رسانه‌ها صحبت کند. هرچند، اندی چندان با این موضوع موافق نبوده و دوست دارد کلویی با تمرکز روی تحصیل، مهارت‌ها و توانایی‌هایش را پرورش دهد. به‌علاوه، او تمایل دارد تا مهارت‌های تکنولوژیکی و دانش خود را در اختیار فرزندش قرار داده و او را در این مسیر هدایت کند.

نامه دختر ۷ ساله به گوگل مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گفته و به‌نظر در آینده، باز هم شاهد انتشار اخبار بیشتری در این زمینه باشیم.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

نامه دختر ساله به گوگل برای کار و پاسخ رسمی ساندار پیچای به او نامه دختر ساله به گوگل برای کار و پاسخ رسمی ساندار پیچای به او

برچسب ها

اندکی تفکر …

اگر قدرت پرواز ندارید بدوید. اگر نمیتوانید بدوید راه بروید و اگر توان راه رفتن ندارید چهاردست و پا بروید.اما هرکاری که میکنید باید حرکت رو به جلو داشته باشید
مارتین_لوترکینگ