پر بازدید ترین مطالب

موج جديد اسنشال در راه است؛ موبايل جديدي معرفي مي شود؟


موج جديد اسنشال در راه است؛ موبايل جديدي معرفي مي شود؟

خبرگزاري آريا – چند ماه پيش اسنشال اعلام کرده در حال ساخت و توليد نسل بعدي موبايلش است که تعمير پذيري بيشتري نسبت به انسشال فون اصلي خواهد داشت. حال اين شرکت قصد دارد که محصول جديدي در پنجشنبه، بيست و ششم بهمن ماه، معرفي کند که ممکن است نسل بعدي تلفن‌هاي هوشمندش باشد.
امروز شرکت اسنشال با پست مطلبي در توييتر اعلام کرد موج جديدي در راه است و در تاريخ بيست و ششم بهمن ماه خبرهاي تازه اي براي هوادارنش دارد. اين شرکت به همراه توييت ياد شده عکسي نيز منتشر نموده که به نوعي يادآور حسگر اثرانگشت تعبيه شده در اسنشال فون اصلي است. اين اتفاق ممکن است به معني معرفي گجت جديد نبوده و تنها به معرفي رنگ‌هاي جديدي از مدل‌ قديمي‌تر مربوط باشد.
در حال حاضر، اسنشال فون اصلي (با شماره مدل PH-1) تنها در دو رنگ مشکي (Black Moon) و سفيد (Pure White) عرضه مي‌شود اما از زمان معرفي و عرضه اين محصول، کمپاني ياد شده دو رنگ ديگر نيز به نام‌هاي اقيانوسي (Ocean Depths) و خاکستري (Stellar Gray) را به دامنه‌ي رنگ‌هاي اين گجت اضافه کرده است.
همانطور که گفته شد عکس منتشر شده در توييتر به حسگر اثر انگشت موبايل فعلي اين شرکت شباهت زيادي دارد. اگر بخواهيم دقيقتر اشاره کنيم اين عکس به نوعي حاشيه طلايي اسکنر بکار رفته در مدل اقيانوسي اسنشال فون کنوني را به ياد کاربر مي‌آورد. هرچند رنگ پس زمينه تصوير منتشر شده رنگي آبي مايل به فيروزه‌اي داشته و دقيقاً رنگ سبز بخصوص مدل اقيانوسي را تکرار نمي‌کند. اين عدم تطبيق رنگ، کارشناسان را بر اين داشته که احتمال رونمايي از نسل بعدي تلفن‌هاي هوشمند اسنشال را به طور کلي رد نکنند.
البته بايد توجه داشت که زمان زيادي از رونمايي نسل قبلي تلفن‌هاي هوشمند اين کمپاني نمي‌گذرد چرا که اين مدل در نهم مرداد ماه امسال معرفي شد که تنها شش ماه از آن مي‌گذرد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب