پر بازدید ترین مطالب

موبايل شما چه زماني اندرويد اوريو را دريافت خواهد کرد؟


موبايل شما چه زماني اندرويد اوريو را دريافت خواهد کرد؟

خبرگزاري آريا – با اين که بيش از سه ماه از انتشار رسمي اندرويد اوريو گذشته، تا امروز به جز ديوايس هاي پيکسل و نکسوس گوگل، بسياري از ديوايس هاي ديگر هنوز آن را دريافت نکرده اند. مثل هميشه، کمپاني هايي همچون سامسونگ، ال جي، اچ تي سي و سوني معمولا با چندين ماه تأخير آخرين نسخه اندرويد را به جديدترين پرچمداران شان مي آورند.
اگر تلفن هوشمندتان خيلي قديمي نيست، احتمالا برايتان جاي سوال باشد که اندرويد اوريو را چه موقع دريافت مي کنيد. ما در اين مطلب هر اطلاعاتي که لازم داريد را برايتان گردآوري کرده ايم. پس تا پايان با ما همراه باشيد.
سامسونگ
سامسونگ اوايل ماه نوامبر (آبان) نخستين بتاي اندرويد 8.0 را براي گلکسي S8 و S8 پلاس منتشر کرد. پس از آن، نسخه دوم و سوم بتا هم از راه رسيدند، اما هنوز خبري از زمان انتشار نسخه نهايي اندرويد اوريو براي اين دو پرچمدار به گوش نمي رسد.
با اين وجود، چندي پيش خبر بسيار خوشحال کننده اي براي کاربران موبايل هاي سامسونگ منتشر شد. بعضي منابع خبري جدولي از ديوايس هاي سامسونگ دريافت کننده آپديت اوريو را منتشر کردند که نام موبايل هايي مثل گلکسي S6 و نوت 5 هم در ميان آن ها به چشم مي خورد.

با اين وجود هنوز زمان انتشار آپديت اوريو براي اين ديوايس ها مشخص نشده. اين فرآيند ممکن است ماه ها به طول بينجامد.
ال جيلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب