پر بازدید ترین مطالب

مهم ترين ويژگي هاي گلکسي نوت 8 براي فعالين اقتصادي و صاحبان کسب و کار


مهم ترين ويژگي هاي گلکسي نوت 8 براي فعالين اقتصادي و صاحبان کسب و کار

خبرگزاري آريا – اگر فعال اقتصادي يا صاحب کسب و کار باشيد، احتمالاً اوليت هاي شما براي خريد تلفن هوشمند با کاربران ديگر تا حدي تفاوت دارد. يک فعال اقتصادي اهميت ثانيه ها را مي داند و براي بهره وري بيشتر ارزش قائل است. براي صاحب کسب و کار بهانه ها قابل پذيرش نيستند و همه چيز بايد در بهترين شکل خود باشد. در اين مطلب مي خواهيم نگاهي داشته باشيم به ويژگي هاي گلکسي نوت 8 که اين تلفن هوشمند را به يک گزينه مناسب براي صاحبان کسب و کار و فعالين اقتصادي تبديل کرده است. با ديجياتو همراه باشيد.
قلم S Penگلکسي نوت 8
تماس را با همه ي تلفن هاي هوشمند مي توان گرفت، امکان نصب برنامه و قابليت هاي ديگر هم براي همه وجود دارد، اما S Pen به شما امکاناتي مي دهد که براي رقباي فاقد قلم مقدور نيست، پس تعجبي ندارد که مطلب را با اين قابليت آغاز کنيم. تصور کنيد قادر باشيد هر زمان که کاغذ و قلم احتياج داشتيد، S Pen را از بدنه موبايل خود خارج کرده و روي صفحه نمايش دستگاه شروع به نوشتن نماييد. حتي نيازي به روشن کردن نمايشگر هم نيست. علاوه بر اين مي توانيد با قلم اس پن به دنياي اپليکيشن هاي طراحي و مهندسي وارد شده و نهايت استفاده را از آنها ببريد، بسيار بهتر از آنچه با نوک انگشت مقدور است. براي آشنايي با برخي از بهترين اپليکيشن هاي نوت 8 و نمونه اي از قابليت هاي قلم اس پن از شما دعوت مي کنيم اين مطلب را مطالعه کنيد.
صفحه نمايش بي‌کران
هيچ چيز نمي تواند مثل يک صفحه نمايش بزرگ و با کيفيت، بهترين قلم دنياي موبايل را تکميل کند و اين دقيقاً همان چيزي است که گلکسي نوت 8 در اختيار شما قرار مي دهد. فبلت جذاب سامسونگ يک صفحه نمايش بزرگ 6.3 اينچي از نوع سوپر امولد دارد. اين صفحه نمايش حاشيه فيزيکي چنداني ندارد و بيشترين فضاي ممکن را در کمترين ابعاد زير انگشتان شما قرار مي دهد. سامسونگ مدتها در ساخت پنل هاي نمايشگر سرآمد بازار بوده است و حالا بهترين ساخته ي خود را در جديدترين فبلت پرچمدار مورد استفاده قرار داده است.
پنل‌هاي اج با قابليت‌هاي بيشتر
پنل هاي اج به خودي خود قادر هستند بهره وري کاربر را بيشتر کنند، اما صفحه نمايش بزرگ نوت 8 يک قابليت اضافي را هم امکان پذير کرده است. در اين تلفن هوشمند مي توانيد به لطف ويژگي App Pair اپليکيشن هايي که به شکل همزمان استفاده مي کنيد را به پنل هاي اج اضافه کرده و با يک اشاره آنها را به شکل همزمان اجرا کنيد. در اين حالت با لمس آيکون مورد نظر شما، ظرف يک چشم به هم زدن صفحه به دو قسمت تقسيم شده و دو اپليکيشن در آنها اجرا مي شوند. براي آشنايي با اين قابليت و ديگر امکانات نوت 8 براي افزايش بهره وري، توصيه مي کنيم اين مطلب را مطالعه کنيد.
امنيت و آسايش
در گلکسي نوت 8 شما هستيد که تعيين مي کنيد چگونه از تلفن هوشمند خود محافظت کنيد. قفل فبلت پرچمدار سامسونگ بسته به ميل شما با حسگر اثر انگشت باز مي شود، يا مي توانيد اين کار را با اسکن کردن عنبيه چشم انجام دهيد، يا اسکن چهره به شکل کامل، هر کدام که راحت تر باشد. ضمناً در اين تلفن هوشمند با قابليت Secure Folder فولدر مي توانيد بخشي از حافظه دستگاه را رمزگذاري کرده و فايل ها، عکس ها و داده هاي مهم را داخل آن قرار دهيد. اطلاعاتي که درون اين بخش قرار دارند با گذرواژه محافظت مي شوند و کسي غير از شما نمي تواند به آنها دسترسي داشته باشد.
داک دکس استيشن
عکس هاي شما روي تلفن هوشمند هستند، ويديوهاي تلگرام، فايل هاي دريافتي و بسياري موارد ديگر که در جيب خود حمل مي کنيد. به شکل معمول ما اين فايل ها را با متصل کردن موبايل، به کامپيوتر شخصي خود وصل مي کنيد، اما گلکسي نوت 8 مي تواند علاوه بر تلفن هوشمند، کامپيوتر شما هم باشد. داک دکس استيشن (بررسي ديجياتو) همان ابزاري است که چنين قابليتي را براي پرچمداران اخير سامسونگ ممکن کرده است. هرجايي که يک مانيتور و ماوس و کيبورد باشد، با همراه داشتن دکس مي توانيد گلکسي نوت 8 را به کامپيوتر شخصي تبديل کنيد. وقتي تلفن هوشمند خود را روي اين داک قرار دهيد، رابط کاربري اندرويد به نسخه دسکتاپ تبديل شده و کامپيوتر شما آماده خواهد بود. با اين ويژگي مي توانيد بيشتر عملکردهاي روزمره را همان گونه که روي کامپيوتر انجام مي دهيد، با تلفن هوشمند به انجام برسانيد.
دوربين دوگانه با زوم 2 برابر
ارائه پاور پورنت و شرکت در سمينارهاي مختلف جزء جدايي ناپذير زندگي صاحبان کسب و کار به حساب مي آيد. کافي است چندباري در اين جلسات از اسلايدهاي در حال پخش عکس گرفته باشيد تا ببينيد تار شدن تصوير چه احتمال بالايي دارد. گلکسي نوت 8 علاوه بر لنز عادي، يک لنز تله دارد که با فشار لمس يک دکمه فعال مي شود و با 2 برابر بزرگنمايي بيشتر عکاسي مي کند، بدون کوچکترين افت کيفيت.
جک هدفون
بر خلاف اپل که روي حذف جک 3.5 ميلي متري اصرار مي کند، سامسونگ واقعيت ها را در نظر مي گيرد، اينکه هنوز هدفون هاي بلوتوث بين کاربران فراگير نشده و بسياري به استفاده از هدفون هاي معمولي سيم دار تمايل دارند. براي يک فعال اقتصادي يا صاحب کسب و کار زمان محدود است و فرصتي براي سر و کله زدن با هدفوني که شارژ آن تمام شده وجود ندارد. يا تصور کنيد بخواهيد همزمان با شارژ تلفن هوشمند خود، به فايل هاي صوتي گوش دهيد يا با هندزفري دستگاه تماس برقرار کنيد، کاري که در صورت عدم وجود جک هدفون امکان پذير نخواهد بود. اگر هنوز براي سر و کله زدن با هدفون هاي بلوتوث آمادگي نداريد، گلکسي نوت 8 يکي از بهترين موبايل هاي بازار است و شما را مجبور به اين کار نمي کند.
شارژ سريع و بي‌سيم
گلکسي نوت 8 از شارژ سريع پشتيباني مي کند و حتي قادر است اين کار را به شکل بي سيم هم انجام دهد. جلسه مهمي داريد و فراموش کرديد تلفن هوشمند خود را شارژ کنيد؟ کافي است نوت 8 را روي پايه شارژ بي سيم قرار دهيد يا کابل شارژر را به دستگاه متصل کنيد. در اين حالت ظرف 15 دقيقه نزديک به يک چهارم ظرفيت باتري دستگاه شارژ مي شود. اگر مدتي از شارژر بي‌سيم و سريع گلکسي نوت 8 استفاده کنيد به سختي مي توانيد به دوران شارژ کردن تلفن هاي هوشمند با کابل و سيم بازگرديد.
واقعيت مجازي
تصور کردن کسب و کار هاي آينده بدون واقعيت مجازي امکان پذير نيست. بازار واقعيت مجازي در حال حاضر 11.4 ميليارد دلار ارزش دارد که پيش بيني مي شود اين رقم تا سال 2021 با 113 درصد رشد به 215 ميليارد دلار برسد. اگر مي خواهيد در آينده هم کسب و کار موفقي داشته باشيد، امروز پيش قدم شده و به دنياي واقعيت مجازي وارد شويد تا پتانسيل هاي آن را براي خود شناسايي کنيد. صفحه نمايش بزرگ و با کيفيت گلکسي نوت 8 يکي از بهترين راه ها براي تجربه کردن دنياي واقعيت مجازي است، خصوصاً که سامسونگ براي کامل کردن آن، يک هدست جذاب هم رونمايي کرده است.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب