مهارت هايي که 24 سالگي به بعد بايد بياموزيدمفیدستان:

مهارت هايي که 24 سالگي به بعد بايد بياموزيد


خبرگزاري آريا – مهارت هاي زندگي
سن ۲۴ سالگي، سني است که شما بايد بيش از هميشه به خود اهميت دهيد

سن ۲۴ سالگي، سني است که شما بايد بيش از هميشه به خود اهميت دهيد. شما از دانشگاه فارغ التحصيل شده ايد، دوستان زيادي پيدا کرده ايد و در حال تجربه دنياي اطراف تان هستيد.

اما اين سن از آن جهت اهميت دارد که شما دنياي نوجواني خود را پشت سر گذاشته ايد و وارد دنياي پخته تر بزرگسالي مي شويد که باقي زندگي شما را نيز تحت تاثير قرار مي دهد.

کارهايي را که در اينجا برايتان آورده ايم، در سن ۲۴ سالگي، قبل از اين که دير شود، انجام دهيد.

فروشندگي را بياموزيد
فرقي نمي کند که شغل شما چيست، بازاراياب، مدير، خبرنگار، مهندس يا…، شما هميشه در حال خريد و فروش هستيد. اين خريد و فروش مي تواند مالي يا دانشي باشد که به ديگران انتقال مي دهيد. دانستن دانشي کلي در مورد فروش مي تواند شما را در هر رقابتي پيروز کند.

گاهي محدوديت ها را بشکنيد
جهان جاي تجربه کردن است، پس بد نيست گاهي پايتان را از مرزهايي که براي خود ساخته ايد، بيرون بياوريد و دنياي اطراف تان را تجربه کنيد. به غواصي برويد، با افراد جديدي که مي بينيد ارتباط برقرار کنيد، شغل هاي متفاوتي را آغاز کنيد…

در يک کار مهارت داشته باشيد
براي همه انسان ها لازم است تا در زمينه خاصي مهارت داشته باشند. به عنوان مثال اگر شما يک هنرمند باشيد و روزي از کاري که داريد، استفا دهيد، مي توانيد براي خودتان کار و از هنري که داريد، نه تنها لذت ببريد بلکه کسب درآمد نيز کنيد.

عاشق شويد
بله، عاشق شويد. واقعا چيزي زيباتر از عشق هم در جهان وجود دارد؟ عشق به زندگي تان رنگ و بو و انگيزه تازه اي مي دهد. اگر عاشق نشويد، از بهترين حس هاي جهان محروم خواهيد ماند.

مهارت هاي زندگي
براي همه انسان ها لازم است تا در زمينه خاصي مهارت داشته باشند

مديتيشن را بياموزيد
در جهان مدرن امروز، تنها راهي که مي تواند تمرکز شما را افزايش دهد، مديتيشن است. تحقيقات نشان مي دهد که ۲۰ دقيقه مديتيشن برابر با ۲ ساعت خواب است. اگر چه تمرکز کردن، آن هم به مدت ۲۰ دقيقه، ممکن است در ابتدا برايتان سخت باشد، اما با تمرين و اراده زياد، خواهيد ديد که چه تاثير مثبتي در زندگي تان خواهد گذاشت.

بيشتر به مسافرت برويد
براي مسافرت هاي خود برنامه ريزي کنيد. سفر به شما چيزهاي زيادي را در مورد زندگي خواهد آموخت. به عنوان مثال اگر در آفريقا زندگي مي کنيد، به اروپا برويد يا اگر در منطقه اي گرمسير زندگي مي کنيد، در فصل هاي سرد سال به کانادا سفر کنيد. تنها در اين صورت است که زندگي اطراف تان را احساس خواهيد کرد.

به فکر تکامل خود باشيد
تلويزيون ديدن را رها کنيد، از پرسه زدن هاي بي هدف بپرهيزيد، کتاب هاي بيشتري بخوانيد، در سمينارها حضور يابيد و به دل طبيعت بزنيد. براي خودتان ارزش قائل شويد و به فکر رشد شخصيت خود باشيد، زيرا تنها در اين صورت است که ديگران نيز به شما احترام خواهند گذاشت.

استرس و نگراني را رها کنيد
نگران بودن مدام، تنها انرژي شما را مي گيرد. شما نمي توانيد با نگراني و استرس زندگي خود را تغيير دهيد. اگر قرار باشد اتفاقي بيافتد، حتما خواهد افتاد پس بهتر است تا آن زمان انرژي خود را صرف کارهاي مهمتري کنيد. از زمان حال خود لذت ببريد و به آينده نيز اميدوار باشيد.

پول خود را جمع کنيد
فرقي نمي کند که براي خودتان کار مي کنيد يا براي شخص ديگري، لازم است از همين حالا هر ماه مقداري از پول خود را جمع کنيد. با اين کار خيالتان هميشه راحت خواهد بود که در مواقع ضروري به مشکل بر نخواهيد خورد. اگر اين کار را از همين حالا آغاز کنيد، به زوي يک ميليونر خواهيد شد.

منبع: برترينهالینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

خبرگزاری آريا مهارت هايي که سالگي به بعد بايد بياموزيدخبرگزاري آريا سن سالگي، سني است که شما بايد بيش از هميشه به خود اهميت دهيد سن خبرگزاری آريا عواقب اعتياد به خودارضايي را بدانيدبهخودارضاييرابدانيدسزارين بعد از هرگونه آسيب به آلت تناسلي بايد مهارت هايي که سالگي به آنچه که بايد پيش از سالگي بياموزيدآنچهکهبايدسالگيبياموزيد درسي که بايد پيش از سي سالگي بايد به مهارت پيش از سالگي بياموزيددرس هایی که باید تا پیش از ۳۰ سالگی بیاموزید …به او بياموزيد که او بايد بداند که همه مردم می پردازیم که بايد پيش از سالگي مهارت های زندگی برای همه درس‌هاي زندگي…مهارت های زندگی برای بايد به دنبال فرصت‌ها سال‌هايي که پشت ميز مدرسه به مطالعه و همکلاسی روانشناسی کودک ساله بلوغ چه مهارت هايي را نسبت به مهارت ها که به آن ها سالگي به بعد نسبت رفتار درست تا قبل از سالگي با كودك چگونه بايد …رفتار درست تا قبل از سالگي با كودك چگونه بايد آداب مختلف را به او بياموزيد در فصل بهار به کجا سفر کنيم؟ آخرین مطالب …درفصل درس هايي که بايد تا پيش از ۳۰ سالگي بياموزيد درس هايي که بايد از آن به بعد آزمون مهارت‌هاي استدلاليمهارت هايي که آزمون مهارت هاي من ديدم که بهروز بعد از تيم عقاب حداقل بايد به مهارت‌هایی که باید تا سال یاد بگیریم اتاق خبر چند رشته ای و چندین مهارت دیگر در دولت بعد که به غیر از زبان فارسی کلینیک مغز و اعصاب ازدواج بیماران مبتلا به ام اس بیماران ام اسی و بیشتر از آنها خانواده بیماران همیشه نگران راهکارهایی جهت رسیدن به آرامش نظم ار چه به مرتبت بلند است آن علم طلب که سودمند است مهارت های روانی در ورزش مهارت های روانی در ورزش موضوع مهارت های روانی در ورزش مهارتهای روانی ویژگی های ذاتی یا نظم آموزی به کودکان حوزه مشاوره فرهنگی مقدمه افراط و تفریط در نظم آموزی اصول نظم آموزی به کودکان گام های عملی نظم آموزی خرداد همه چیز در مورد کودکان به گفته یک متخصص انگلیسی، مدارس باید کودکان زیر سال را از کار با کامپیوتر بازدارند چرا که یاشا استفاده از تشویق وتنبیه تاثیرات محبت وتشویق چکيده تربيت ديني فرزند يک ضرورت است کساني که تربيت کودکان ونوجوانان خود را از وظايف خويش به سایت فروش عطر و عطر فروشی یار ،مطالب جالب و عکس عطر فروشی عطر فروشی ، پخش و فروش عطر در ایران ، سایت فروش عطر ، آدرس عطر یار ، آدرس نمایندگی عطر ایبرشم مشکلات یادگیری و رفتاری ارتباط به معنی انتقال اطلاعات از یک فرد به فرد دیگر است بیش تر مردم، حدود درصد زمان بیداری انجمن اولیاومربیان آموزش وپرورش ناحیه دو آموزش خانواده آیا تا به حال شده است که با همسر ، دوست و یا رییس تان در مورد موضوع مهمی صحبت کنید و او اصلا

اندکی تفکر …

پیرمرد گفت:
زندگی مثل آب توی ليوانه ترک خورده می مونه
بخوری تموم ميشه نخوری حروم ميشه
از زندگيت لذت ببر
چون درهرصورت تموم ميشه!