معرفی گوشی 1.5 میلیاردی کمپانی ورتو +عکسمفیدستان:

هنگامی که نام گوشی های هوشمند لوکس به زبان می آید، نام شرکت هایی چون ورتو (Vertu) به ذهن خطور می کند. شرکتی که به تولید تلفن های هوشمند لوکس پرداخته و در این زمینه برند مطرحی به شمار می رود.

به گزارش صبحانه،حال به تازگی این کمپانی گوشی سیگنچر کبرا (SIGNATURE Cobra)، تلفن هوشمند پریمیوم و منحصربفرد خود را معرفی کرده تا نشان دهد محصولات منحصربفرد دیگری نیز در سبد تولیدات خود دارد. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، سیگنچر کبرا اگرچه در ساختار مشابه دیگر گوشی های هوشمند سری SIGNATURE است اما با افزوده شدن مار کبرا قرمز رنگی به حاشیه آن حقیقتا یک اسمارتفون لوکس به شمار می رود و نگاه خیره کننده‌ای دارد.

معرفی گوشی 1.5 میلیاردی کمپانی ورتو

عمده محصولات ورتو از ارتفاع بلند و عرض کمی برخوردارند و سیگنچر کبرا نیز همانند دیگر گوشی های هوشمند این برند شناخته شده است. در ساخت این گوشی هوشمند از طلا بهره گرفته شد و دست کمی از دیگر مدل های آن ندارد.

مارهای کبرایی که روی بدنه تلفن هوشمند سیگنچر کبرا قرار گرفتند شامل ۴۳۹ قطعه یاقوت کبود ارزشمند شده که زیبایی چشم نوازی را به این گوشی هوشمند آورده است. ورتو قصد دارد تنها ۸ دستگاه از سیگنچر کبرا را عرضه کرده و قیمت تقریبی هر یک نیز ۳۶۰ هزار دلار (چیزی حدود ۱.۵ میلیارد تومان!) است.

گفته می شود ورتو این گوشی هوشمند را با هلیکوپتر به مشتریان تحویل خواهد داد./وب سایت تکرالینک منبع

بازنشر: مفیدستان

برچسب ها

اندکی تفکر …

اگر قرار باشد "خوبیِ" ما وابسته
به "رفتار" دیگران باشد
این دیگر "خوبی" نیست . . .
بلکه "معامله" است!