معرفی های کیو + دانلودمفیدستان:
اپلیکیشن های کیو

معرفی های کیو (ثبت رکورد و تقویت ذهن) : در اینجا نوبت به آن رسیده که یک بازی ساده و راحت را برایتان معرفی کنیم ، این بازی برخلاف دیگر بازی های اکشنی و ماجراجویی ، ساده و لذت بخش است . در این بازی فکر شما درگیر می شود و تمرینی برای سرعت عملتان خواهد بود .

شما می توانید این بازی را از کافه بازار دانلود کنید و سپس بر روی دستگاهتان نصب نمایید . پس از اینکه وارد برنامه شدید با دسته بندی های مختلفی از جمله سرعت، حافظه، تمرکز، تصویرسازی و حل مسئله روبرو می شوید که هر کدام از آنها خود دارای بازی های متنوعی هستند . در اصل شما در این بازی به چالش دعوت می شوید و توانایی های فکرتان به چالش کشیده می شود . مثلا در بخش سرعت اگر میخواهید سرعت خود را محک بزنید می توانید شروع به بازی در این قسمت نمایید و با انتخاب عدد کوچک تر یا بزرگتر از میان اعداد میزان سرعت خود را تست کنید .

های کیودر این بازی شما با سه درجه مختلف شامل آسان ، متوسط ، سخت روبرو می شوید که می توانید هر کدام را به دلخواه انتخاب کنید .

از نظر طراحی ، های کیو جز مواردی است که بسیار با کیفیت طراحی شده است به گونه ی که کاربران با سلیقه های مختلف می توانند از آن استفاده کنند .

شما می توانید ذهنتان را با این بازی به چالش بکشید و خودتان را با دیگر بازیکنان بازی مقایسه کنید . این بازی از ویژگی های متنوع زیر برخوردار است :

  • جدول رتبه بندی برای مقایسه کردن خودمان با دیگر بازیکنان
  • بازیهای جذاب و متنوع
  • بالا رفتن میزان تمرکز و سرعت عمل
  • دسترسی سریع به رکورد و رتبه بندی در بازی
  • و …..

های کیو

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.
لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

برچسب ها

اندکی تفکر …

خدا وقتی نخواهد، عمر دنیا سر نخواهد شد
گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شد
خدا وقتی بخواهد، غیر ممکن می شود ممکن
ولی وقتی نخواهد، واقعاً دیگر نخواهد شد