پر بازدید ترین مطالب

معرفي Mp3Toolsbot: رباتي براي ايجاد تغييرات روي فايل هاي MP3


معرفي Mp3Toolsbot: رباتي براي ايجاد تغييرات روي فايل هاي MP3

خبرگزاري آريا – تلگرام از ابتداي عرضه تا کنون قصد داشته انجام کارها را براي کاربر راحت تر کند. با ظهور ربات ها در اين پيام رسان محبوب، تقريباً بسياري از کارهاي روزمره را مي توان داخل همين اپليکيشن انجام داد و ديگر نيازي به خارج شدن از آن نيست.
در همين رابطه حالا مي توانيد به جاي دانلود نرم افزارهاي رايانه اي گوناگون جهت ايجاد تغييرات مختلف روي فايل هاي MP3 همين کار را در تلگرام با استفاده از ربات هاي موجود و در کوتاه ترين زمان ممکن انجام دهيد.
با پيشرفت تکنولوژي و ظهور شبکه هاي اجتماعي خلاق و نوآوري چون تلگرام، ربات ها نيز هر روز شکل و رنگ تازه اي به خود مي گيرند. امروز و در يکي ديگر از سري معرفي ربات هاي تلگرام قصد داريم ربات mp3toolsbot@ را برايتان معرفي کنيم. با استفاده از ربات فوق قادر هستيد فايل هاي MP3 خود را به ويس تبديل کرده، تگ آن ها را ويرايش کنيد، بخشي دلخواه از يک آهنگ را جدا نموده و آلبوم آرت موزيک ها را تغيير دهيد.
براي دسترسي به اين ربات کافي است از آيدي mp3toolsbot@ استفاده کرده و يا روي اين لينک کليک کنيد و پس از باز شدن صفحه ربات روي start/ ضربه بزنيد. با انجام اين کار ربات اطلاعات مورد نياز را در اختيار شما قرار مي دهد. يکي از مهم ترين قابليت هايي که اين ربات در اختيار شما مي گذارد تبديل فايل هاي MP3 به ويس است. انجام اين کار سبب مي شود تا ضمن حفظ کيفيت صدا حجم فايل کاهش چشم گيري داشته باشد.

پيش از هرچيزي کافيست فايل MP3 مورد نظر خود را براي ربات ارسال کنيد. پس از آن منويي شامل گزينه هاي گوناگون در مقابل شما قرار مي گيرد که هر کدام يک ويژگي کاربردي را در اختيارتان مي گذارد.
يکي از مهم ترين قابليت هايي اين ربات تبديل فايل هاي MP3 به ويس است.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب