پر بازدید ترین مطالب

معرفي اپ Musicolet Music Player؛ مينيمال اما پر از امکانات


معرفي اپ Musicolet Music Player؛ مينيمال اما پر از امکانات

خبرگزاري آريا – اپليکيشن امروز نه فقط يک موزيک پلير پر امکانات و عاليست، بلکه مي توانيم آن را يک شاهکار برنامه نويسي هم بدانيم. تمام ايده آل هايتان از يک اپليکيشن پخش موسيقي را تصور کنيد که در محيطي مينيماليستي و در يک فايل apk سه مگابايتي جمع شده باشند؛ Musicolet همه تصورات تان را به واقعيت تبديل کرده است.
محصول استوديوي هندي Krosbits صد در صد رايگان است و خوشبختانه هيچ اثري از تبليغات در آن نمي بينيد، اما با نصب آن طيف وسيعي از قابليت ها را بدست مي آوريد که در دوران سلطه اپليکيشن هاي فريميوم (رايگان با پرداخت درون برنامه اي) واقعا موضوع کم سابقه و غافلگيرکننده اي به نظر مي رسد.
اما اين طيف وسيع قابليت ها چه هستند؟ از بهترين شان شروع مي کنيم: امکان ساخت چندين Queue براي پخش موسيقي. Queue در واقع صف موسيقي هاي شماست، فهرستي که آهنگ هايتان را در آن مي چينيد تا با ترتيب خاصي شروع به پخش کنند.
Musicolet موزيک پلير
با امکان ساخت چندين Queue (خصوصيتي که سازنده ادعا مي کند در انحاصر Musicolet قرار دارد) مي توانند چندين فهرست پخش بسازيد و مرتبا بين آن ها سوييچ کنيد. اين خصوصيت مي تواند براي زماني که نمي خواهيد پلي ليست هاي دائمي ايجاد کنيد کاربرد داشته باشد.
رابط کاربري اين موزيک پلير مينيمال است و مورد علاقه ساده پسندها، تمام چيزهايي که لازم داريد از طريق تب هاي بالاي صفحه با سوايپ در دسترس هستند و يک سري گزينه هاي شخصي سازي مثل تم روشن و تاريک (براي نمايشگرهاي آمولد) و تعيين تم رنگي براي اپليکيشن را هم در اختيار داريد.
پخش موزيک از لاک اسکرين به طور کامل کنترل مي شود و خوشبختانه ويجت هايي هم هستند که مي توانيد روي صفحه خانه بنشانيد. اما نکته اي که Musicolet را به موزيک پلير فوق العاده اي تبديل کرده قابليت هاي فني اش هستند که بسياري از موزيک پليرها فقط در ازاي دريافت پول به شما ارائه مي کنند.
يکي پشتيباني از کنترل موزيک با دکمه هدفون هاست. اگر هدفون تان دکمه بالا و پايين کردن صدا دارد، مي توانيد بين آن و Musicolet اتصال برقرار کنيد تا با فرمان هايي مثل دابل کليک، به آهنگ بعدي رفته يا با 3 کليک به آهنگ قبلي بازگرديد. حتي 4 کليک هم مي تواند آهنگ را برايتان فست فوروارد کند که البته اين خصوصيت در تمام هدفون ها پشتيباني نمي شود.
Musicolet موزيک پلير
در کنار مواردي که گفتيم، Musicolet موقع پخش موزيک ليريک را هم به نمايش مي گذارد که متن آن را مي توانيد به طور دستي هم ويرايش کنيد. اگر هم اطلاعات فايل هاي موزيک تان درست نبود، خوشبختانه Tag Editor را در اختيار داريد تا با کمک آن اطلاعات درست را جايگزين اطلاعات اشتباه کنيد.
Musicolet براي آنکه از پخش موزيک لذت بيشتري ببريد يک اکولايزر حرفه اي پنج بانده هم در اختيارتان قرار داده که از پايين صفحه پخش و با يک کليک ظاهر مي شود. قابليت ساخت و اشتراک گذاري پلي ليست و زمان بندي پخش موزيک هم خصوصيات ديگري هستند که از Musicolet يک موزيک پلير خوب و ايده آل ساخته اند.
Musicolet به طور کاملا رايگان براي اندرويد منتشر شده و به خاطر اين سطح از امکانات، تا کنون با بيش از 17 هزار رأي ميانگين امتياز 4.7 را از کاربران گوگل پلي دريافت کرده که آمار و ارقام فوق العاده اي به حساب مي آيد. با تمام اين اوصاف اگر به دنبال موزيک پليري مجهز، رايگان و با حجم کم مي گرديد شک نکنيد که دانلود Musicolet مي تواند يکي از بهترين تصميمات تان باشد.
Musicolet Music Playerلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب