پر بازدید ترین مطالب

معرفي اپ Icon Pack Mixer؛ گلچيني از بهترين آيکن ها بسازيد


معرفي اپ Icon Pack Mixer؛ گلچيني از بهترين آيکن ها بسازيد

خبرگزاري آريا – از بين صدها اپليکيشن شبيه به هم با ايده هاي تکراري، هميشه محصولاتي هستند که به خاطر يک ايده نو يا دست گذاشتن روي سوژه اي که تا کنون به ذهن کسي نرسيده در ميان کاربران مطرح مي شوند.
Icon Pack Mixer از اين دست اپليکيشن هاست؛ يک ابزار کارآمد اندرويدي که چشمه ديگري از امکانات شخصي سازي فوق العاده اين سيستم عامل را به نمايش مي گذارد. همانطور که از نامش پيداست، Icon Pack Mixer براي انجام وظيفه ساده اي طراحي شده: اين که تمام پکيج هاي آيکن را با هم ترکيب کرده و از آن ها يک پکيج جديد بسازد.
اگر به نصب پکيج هاي آيکن علاقه مند باشيد، احتمالا برايتان پيش آمده که از هر پکيج فقط چند مورد از آيکن ها را دوست داشته ايد و بقيه نظرتان را جلب نکرده اند. Icon Pack Mixer کاربرد اصلي اش را اينجا نمايش مي دهد.

با ورود به اين اپ، تمام پکيج هاي آيکني که نصب کرده ايد به طور منظم و بسته به اپليکيشن در منوي اصلي بارگذاري مي شوند. به عنوان مثال، تمام آيکن هاي شخص ثالث اينستاگرام يا تلگرام در يک رديف قرار مي گيرند.
حالا مي توانيد از بين تمام آيکن هاي صفحه، مواردي که مي پسنديد را از پکيج هاي مختلف گلچين کرده و در قالب يک پکيج جديد از Icon Pack Mixer تحويل بگيريد. اپليکيشن مي تواند پکيج را به صورت فايل apk يا صرفا لوگوها را در فرمت png در اختيارتان قرار بدهد.
بعد از ساخت پکيج گلچين شده هم طبيعتا قادريد که با يک اشاره، آن را جايگزين آيکن هاي فعلي سيستم عامل کنيد. به غير از اين، امکان اشتراک گذاري پکيج منحصر به فردتان با ديگران را هم داريد.
Icon Pack Mixer با همين ايده ساده، زحمت جمع آوري دستي آيکن ها را از دوش تان بر مي دارد و شرايطي فراهم مي کند که بتوانيد بر شخصي سازي سيستم عامل تسلط بيشتري داشته باشيد. نکته خوب اين که بعد از ترکيب پکيج ها، مي توانيد آن ها را به محصول ديگر توسعه دهنده اين اپ يعني Adapticons منتقل کرده و روي تک تک آيکن ها به طور مجزا کار کنيد.
Icon Pack Mixer به طور رايگان منتشر شده و براي استفاده به اندرويد 5.0 به بالا احتياج دارد. نسخه فعلي اپ گاهي اوقات در بارگذاري پکيج ها به مشکل مي خورد، اما مشکلات آنقدر زياد نيستند که نتوانيد از تجربه ميکس کردن آيکن ها با آن لذت ببريد.
دانلود از گوگل پلي لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب