پر بازدید ترین مطالب

معرفي اپليکيشن و بازي (71)


معرفي اپليکيشن و بازي (71)

خبرگزاري آريا – برترين ها – گردآوري و طراحي از بهنام رائين: امروزه با گسترش استفاده از گوشي هاي هوشمند و همه گير شدن آنها، اپليکيشن ها نقش پررنگي در فعاليتهاي روزمره انسان ها دارند که در دسته بندي هاي مختلف مانند اخبار، سلامت، آموزش، ارتباطات و … ارائه مي شوند. ما در اين مجموعه قصد داريم به معرفي بهترين اپليکيشن ها و بازي ها در دسته هاي گوناگون بپردازيم. اميدواريم بتوانيم شما را در انتخاب اپ مورد نياز خود ياري دهيم. شما هم مي توانيد در بخش نظرات در انتهاي همين مطلب، اپ هاي محبوب خود را با ما در ميان بگذاريد.
*************
بازي Real Car Parking 2017؛ پارک به سبک حرفه اي ها!
Real Car Parking 2017 يکي از جديد ترين بازي هاي شبيه سازي در جهان مي باشد که تا کنون توانسته امتياز 4.5 از 5 را در امتياز گيري گوگل پلي دريافت کند. بازي مانند نسخه هاي قبل در مورر پارک ماشين ها مي باشد. حرفه رانندگي خود را در اين بازي بايد اثبات کنيد و با کمترين برخورد به مراحل بعدي بازي برويد. بازي در صورت پشت سر گذاشتن مراحل ابتدايي موانع بسيار سختي را در مسير شما قرار خواهد داد که عبور از آن ها کار بسيار سختي مي باشد. بازي توسط استوديو بازي سازي Genetic Studios ™ طراحي شده است که بازي کاملا رايگان انتشار يافته است.
همان طور که گفته شد در اين بازي شما در نقش راننده اي مي باشيد که بايد ماشين هايي که به شما داده مي شود را در مکاني معين پارت کنيد و براي انجام اين کار نبايد به ماشين صدمه اي وارد شود. در برخي از مراحل بازي بايد به صورت سانتي متري ماشين را از بخش هاي کناري عبور دهيد که براي رفع اين نقطه از بازي مي توانيد روي آن بخش زوم کنيد و با رانندگي بهتري آن را پشت سر بگذاريد. بازي داراي ده ها مرحله جذاب مي باشد که بدون شک گيم پلي بازي مانند ساير نسخه ها اعتياد آور و جذاب مي باشد که نسخه 2017 بازي به تازگي انتشار يافته است.
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
برخي از ويژگي هاي بازي Real Car Parking 2017:
صداي شبيه سازي ماشين هابازي از زاويه هاي مختلفامکان ديدن فضاي داخلي ماشينطراحي واقع گرايانه بازيبازي در روش هاي مختلف مانند فرمان، دکمه ها و يا کج کردن گوشيزوم کردن در بخش هاي حساس بازيرويارويي با علائم راهنمايي رانندگي در بازيبازي در سطح هاي متنوعرويارويي با ماشين هاي جديد و کلاسيکسازگار با انواع گوشي و تبلت ها
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (48)معرفي اپليکيشن و بازي (48)
برنامه Snow Trial؛ در ميان برف ها!
بازي هاي ورزشي، شما را با هيجان يک ورزش آشنا کرده و محيط آن را براي شما شبيه سازي مي کنند. با اين بازي ها شما مي توانيد يک ورزش مفرح را در گوشي خود تجربه نماييد. بازي Snow Trial يک بازي ورزشي است که شما را به اسکي روي برف مي برد و محيط آن را براي شما شبيه سازي مي کند. علاقه مندان به بازي هاي اسکي سواري مي توانند با نصب اين بازي لذت اين ورزش را تجربه نمايند. اين بازي از طراخي بسيار خوبي بهره برده است و مي توانيد شخصيت هاي مختلف و همچنين تخته هاي اسکي متفاوتي را براي بازي انتخاب کرده و از محيط متنوع بازي لذت ببريد.
همان طور که گفته شد بازي Snow Trial مي تواند ورزش اسکي روي برف را براي شما شبيه سازي کند و لذت انجام آن را به شما انتقال دهد. در اين بازي مي توانيد بيش از 10 تخته اسکي مختلف را انتخاب نماييد. همچنين در بخش گيم پلي نيز امکان انجام حرکات مختلف و ديوانه وار اسکي نيز برايتان موجود است و مي توانيد حرکات هيجان انگيزي را انجام دهيد. همچنين امکان بازي به صورت آنلاين و رقابت با ديگر شرکت کنندگان در سراسر جهان براي شما وجود دارد و مي توانيد با ان ها رقابت کنيد. ليگ هايي نيز به صورت انلاين برگذار مي شود که مي توانيد با شرکت در ان ها و کسب امتياز بيشتر در جدول امتيازات جاي بگيريد.
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
برخي از ويژگي هاي بازي Snow Trial:
وجود بيش از 10 تخته اسکي متفاوتتجربه ي حرکات ديوانه وار اسکييادگيري حرکات سخت اسکيامکان رقابت با بازيکنان در سراسر جهانگرفتن امتيار در ليگ هايي با بازيکنان جهانيو ويژگي هاي ديگر
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (48)معرفي اپليکيشن و بازي (48)
برنامه Daily Yoga – Yoga Fitness Plan ؛ يوگارو شروع کن!
Daily Yoga – Fitness On-the-Go برنامه اي بسيار مفيد و کاربردي براي کساني مي باشد که به ورزش يوگا علاقه مند هستند. اين نرم افزار مي تواند به صورت هميشگي و در هر زمان و مکاني برنامه ها را به شما يادآوري کرده و موجب محافظت از سلامت شما بشود!
Daily Yoga – Fitness On-the-Go به عنوان يکي از برترين نرم افزارهاي تمرين يوگا در سراسر جهان شناخته مي شود که در آن شاهد تمرين هاي مختلف يوگا خواهيد بود. اين نرم افزار به گونه اي طراحي شده است که در تمام سطح هاي مختلف مانند مبتدي، متوسط و پيشرفته قابل استفاده است. در اين نرم افزار اندرويد بيش از 50 تمرين مختلف به همراه بيش از 400 ژست مختلف همين ورزش گنجانده شده است. وجود ويدئوهايي با کيفيت اچ دي و همچنين راهنمايي صوتي در اين نرم افزار به شما اين امکان را مي دهد تا به سادگي با آموزش هاي آن ارتباط برقرار کنيد.
اين نرم افزار به عنوان گزينه اي بسيار مناسب براي انجام دادن تمرين هايي صحيح و مناسب و رسيدن به تناسب اندام در خانه به حساب مي آيد. پس اگر شما نيز به دنبال کاهش وزن و تناسب اندام هستيد، توصيه مي کنيم به هيچ وجه Daily Yoga – Fitness On-the-Go را از دست ندهيد.
معرفي اپليکيشن و بازي (71)معرفي اپليکيشن و بازي (71)
برخي از ويژگي هاي نرم افزار Daily Yoga – Yoga Fitness Plan:
دارا بودن بيش از 50 تمرين يوگا و بيش از 400 ژست مختلف يوگا
دارا بودن فيلم هايي اچ دي و راهنماي هاي صوتي براي برقراري ارتباط ساده
دارا بودن 7 برنامه يوگا براي مبتديان، تناسب اندام، کاهش وزن، استقامت، آرامش، تعادل و عادت ماهانه و …
مناسب براي سطوح مختلف مبتدي، متوسط و حرفه اي
قابليت تنظيم کردن مدت زمان تمرين توسط شما از 5 الي 45 دقيقه
معرفي اپليکيشن و بازي (71)معرفي اپليکيشن و بازي (71)
ليست کلاس و برنامه هاي يوگا در اپليکيشن Daily Yoga – Yoga Fitness Plan:
Office Yoga to Keep Fit – يوگا ويژه زماني که اداره هستيد براي حفط تناسب Yoga for a Healthy Neck – يوگا براي حفظ سلامتي گردن Yoga for Toned Arms – يوگا براي حفظ سلامت دست ها Yoga for Runners – يوگا مناسب براي دونده ها Prenatal Yoga – يوگا مخصوص دوران بارداري Yoga Breathing for Beginners – نفس کشيدن در يوگا براي افراد مبتدي Seated Poses for Beginners – ژست هاي نشسته ويژه افراد مبتدي Lying Poses for Beginners – Standing Poses for Beginners Yoga Sequence for Beginners Yoga Meditation for Beginners – مديتيشن يوگا براي افراد مبتدي Daily Yoga for Abs – يوگا روزانه براي عضله هاي شکم Daily Yoga for Back – يوگا روزانه براي پشت و کمر Daily Yoga for Chest – يوگا روزانه براي عضلات سينه Daily Yoga for Butt – يوگا روزانه براي عضلات تحتاني Sun Salutation Standing Yoga Routine – يوگا روزمره ايستاده Seated Yoga Routine – يوگا روزمره نشسته Yoga for Weight Loss – يوگا براي کاهش وزن Yoga for Body Toning – يوگا براي افزايش حجم عضلاني Yoga for Slim Waist – يوگا براي کمر باريک Yoga for Slim Legs – يوگا براي پاهاي لاغر Yoga During Menstruation – يوگا در دوران عادت ماهانه Slim Chance with Hatha Super Weight Loss Plan – برنامه کاهش وزن ويژه
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (48)معرفي اپليکيشن و بازي (48)
بازي Angry Birds Epic RPG؛ بازگشت پرندگان خشمگين!
براي يک بازي شگفت انگيز نقش افريني با ماجراجويي که از سلاح ها و جادوهاي مختلف (هر جا که لازم باشد انها سلاح ها را در دست خواهند گرفت) پر شده است اماده شويد. بازي Angry Birds Epic RPG نسخه ديگري از سري بازي هاي پر مخاطب پرندگان خشمگين مي باشد که همانند سري هاي قبلي خود توانست توجه مخاطبان و هواداران هميشگي را به خود جلب کند.
در اين نسخه از سري بازي هاي جذاب پرندگان خشمگين که جدا از اينکه از گيم پلي بسيار سرگرم کننده و زيبايي بهره مي برند, گيمپلي بازي به شدت با طنز اميخته شده که باعث خنده و شادي شما نيز مي شود! در اين نسخه شما به دوران باستان فرستاده خواهيد شد و در نقش سلحشوراني شجاع با خوک هاي بد جنس خواهيد جنگيد. تيم پَر پوش خود را هدايت کنيد و نتيجه نبرد را به نفع خود تمام کنيد تا به حماسه اي به ياد ماندني تبديل شويد!
معرفي اپليکيشن و بازي (71)معرفي اپليکيشن و بازي (71)
برخي از ويژگي هاي بازي Dice Hunter: Quest of the Dicemance:
طراحي بازي به صورت ديجيتال مانند با بهترين کيفيتامکان قفل کردن و رول تاس در بازيقابليت جمع آوري تاس ها و تشکيل يک تيم قدرتمندتکرار تاس هاي خود براي دريافت پاداش از بازيپيوستن به رقابت هاي بازي با ساير گيمر هاسازگار با انواع گوشي و تبلت ها
معرفي اپليکيشن و بازي (71)معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (48)معرفي اپليکيشن و بازي (48)
برنامهGIF maker, video to GIF, GIF editor(gif shop)؛ کارخانه ي گيف سازي!
گيف، گيف ساز، ويرايش گيف، تبديل ويدئو به گيف، تبديل عکس به گيف همه در يک ابزار حرفه اي جمع شده اند. کاملا رايگان بدون هيچ واترمارکي! اين يک اپليکيشن گيف ساز رايگان است که به کاربران اجازه مي دهد خيلي ساده فايل گيف بسازند. اين فايل ها را در شبکه هاي اجتماعي، پيام رسان ها و ايميل به اشتراک بگذارند. با کمک اپليکيشن گيف ساز هرکسي به راحتي مي تواند فايل هاي جالب گيف بسازد.
GIF Maker سه حالت براي توليد تصاوير گيف دارد شامل:
تبديل ويدئو به گيفادغام عکس ها و ايجاد گيفانتخاب تصاوير گيف از TENOR، يکي از بزرگترين ارائه دهندگان گيف در حال حاضر
معرفي اپليکيشن و بازي (71)معرفي اپليکيشن و بازي (71)
برخي از ويژگي هاي نرم افزار Gif shop:
برش قسمتي از ويدئو به شکل گيفادغام 400 عکس براي ساخت فايل گيفتنظيم تعادل رنگ براي تصاوير گيف با استفاده از تغيير کنتراست، درخشندگي و اشباعاضافه کردن يا برداشتن فريم در تصاوير گيفکراپ، چرخاندن و برگرداندن سريع تصاوير گيفاستفاده از ويرايشگر براي برعکس کردن گيفکنترل سرعت، تند يا کند کردن سرعت حرکت گيفانتخاب بين 20 فيلتر براي ايجاد افکت براي تصاوير گيفارائه بيش از 20 فريم براي تصاويراضافه کردن ايموجي، متن و گيفت روي هر فريم از تصاوير گيفخروجي گرفتن از تصاوير گيف با کيفيت بالا اشتراک گذاري گيف در شبکه هاي اجتماعي مثل فيسبوک، ايمگور، اينستاگرام و واتس اپ GIF Maker يک اپليکيشن کاملا رايگان است که شامل هيچ واترمارکي نمي شود و هميشه هم رايگان خواهد ماند. يک اپليکيشن ايجاد و ويرايش گيف درجه يک است.
معرفي اپليکيشن و بازي (71)معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (71)
معرفي اپليکيشن و بازي (48)لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب