پر بازدید ترین مطالب

معرفي اپليکيشن قبولي؛ بانک تست هاي چهارگزينه اي براي قبولي در کنکور


معرفي اپليکيشن قبولي؛ بانک تست هاي چهارگزينه اي براي قبولي در کنکور

خبرگزاري آريا – توسعه دهندگان اپليکيشن هاي آموزشي روزهاي خوبي را پشت سر مي گذرانند. هر سال آموزش الکترونيک در ايران بيشتر نهادينه مي شود و استارتاپ هاي نوپا هم با استفاده از اين فرصت در تلاشند که آموزش سنتي را به بهترين و خلاقانه ترين شکل در گجت هاي هوشمند احيا کنند.
قبولي جزو همين دسته از استارتاپ هاست که روي مقوله مهم آمادگي براي کنکور دست گذاشته و اپي طراحي کرده که براي تست زدن از خريد کتاب هاي قطور و جزوه هاي متعدد بي نياز شويد.
با قبولي به بانک بزرگي از تست هاي چهار گزينه اي دسترسي خواهيد داشت؛ از تست هاي کنکور کارشناسي و ارشد تمام رشته ها گرفته تا سوالات متفرقه اي مثل آزمون هاي استخدامي و آزمون راهنمايي و رانندگي. مي توانيد از اين تست ها که تعدادشان به صد هزار مورد مي رسد، براي خودتان آزمون بسازيد و روزانه در آن ها شرکت کنيد و در نهايت به مقايسه نتيجه اي که امروز مي گيريد با روزهاي قبلي بپردازيد.

قبولي براي هر مجموعه سوال بسته جداگانه اي در نظر گرفته که با پرداخت مبلغ مشخصي آزاد مي شود. البته بسته آزمون راهنمايي و رانندگي از اول به طور رايگان ارائه شده و تمام بسته هاي ديگر را هم مي توانيد به صورت آزمايشي و رايگان هم تجربه کنيد.
تمام تست هايي که در قبولي مي بينيد، در دسته هاي منظم طبقه بندي شده اند تا براي جستجوي مبحث دلخواه خيلي به زحمت نيفتيد. حتي گزينه اي براي جستجوي موضوعي هم وجود دارد که سوالات را بر اساس مبحث درسي طبقه بندي مي کند. اما قبولي هنوز يک جستجوگر داخلي مستقل ندارد که شايد با وجود آن جستجو مي توانست در اين بانک بزرگ سوالات بسيار آسان تر باشد.
براي شرکت در تست هاي قبولي دو روش متفاوت پيش پايتان گذاشته شده: يا مجموعه تستي را به طور رندوم بزنيد يا اين که با فيلترهاي از پيش تعيين شده، آزمون مد نظر خودتان را بسازيد.
در حالت رندوم اپليکيشن با توجه به بسته اي که انتخاب شده، تعداد مشخصي سوال تستي را به شکل تصادفي به نمايش در مي آورد. اما در حالت آزمون ساز تسلط بيشتري بر سوالات داريد و مي توانيد چيزهايي مثل درجه سختي و منبع سوال را خودتان تعيين کنيد.

اپليکيشن در حين پاسخ به سوالات، اطلاعات آماري جالبي از ديگر شرکت کنندگان به شما ارائه مي کند. مثلا اين که سوالي که درست جواب داده ايد را چند درصد از مردم درست زده اند تا بتوانيد مقايسه اي از سطح معلومات تان با ديگران داشته باشيد. نکته خوب ديگر اين که اگر پاسخ غلط بدهيد، پاسخ گزينه صحيح همراه با علت برايتان تشريح مي شود.
اما آمار و ارقامي که بعد از تست زني تحويل مي گيريد هم فوق العاده کاربردي هستند. قبولي بعد از هر تست، درصد پاسخ هايتان را روي نمودار به نمايش مي گذارد و ضمنا امکاني فراهم مي کند که در طول زمان تغيير در پاسخ هايتان را هم بررسي کنيد و ببينيد که چقدر پيشرفت داشته ايد.
البته شايد اينجا وجود گزينه اي براي مقايسه پيشرفت با ساير کاربران اپليکيشن مي توانست حس رقابت و انگيزه بيشتري را به همراه بياورد که متأسفانه در اين نسخه شاهد آن نيستيم.
يک مشکل ديگر هم که در قبولي ديده مي شود، کندي محسوس اسکرول در رابط کاربري است که احتمالا سنگيني محتواي بارگذاري شونده عاملش بوده. بعضي صفحات به ميزان زيادي با آيکن و نوشته هايي با فونت بسيار درشت پر شده اند و همين موضوع به غير از به هم ريختن نظم رابط کاربري، باعث شده که بارگذاري صفحه و اسکرول با کندي محسوسي همراه باشد.

البته اين موضوع بيشتر از آنکه در عملکرد فني اپ خللي ايجاد کند، روي زيبايي رابط کاربري اثرگذار بوده و مي تواند با يک به‌روزرساني ساده و انتخاب فونت و آيکن هاي کوچک تر به سادگي برطرف شود.
اما در مجموع بايد گفت که اپليکيشن قبولي با جمع آوري بانکي بزرگ و همراه از سوالات کنکور، فرصت فوق العاده اي فراهم کرده تا پشت کنکوري ها به لطف آن هميشه و همه جا مشغول تست زدن باشند و هرگز از برنامه ريزي تحصيلي خود عقب نيفتند. اگر براي کنکور مي خوانيد يا به زودي در يک آزمون استخدامي شرکت مي کنيد، توصيه مي کنيم حتما نيم نگاهي به اپليکيشن قبولي داشته باشيد.
اپليکيشن قبولي را مي توانيد براي پلتفرم هاي iOS و اندرويد از لينک هاي زير دانلود کنيد.
دانلود از گوگل پلي – دانلود از کافه بازار – دانلود از سيب اپ لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب