پر بازدید ترین مطالب

معرفي اپليکيشن تيک تيم؛ با برنامه زندگي کنيد


معرفي اپليکيشن تيک تيم؛ با برنامه زندگي کنيد

خبرگزاري آريا – اگر به زندگي آدم هاي موفق نگاهي بياندازيد، مي بينيد که تمام آن ها در يک ويژگي مهم اشتراک دارند: برنامه ريزي. تهيه يک طرح منسجم براي فعاليت هاي روزانه نه تنها باعث مي شود تا در طول روز بهتر کارهاي تان را انجام دهيد بلکه مي تواند شما را چند قدم به موفقيت نزديک کند.
مهمترين هدف اپليکيشن تيک تيم نيز کمک به کاربر براي نوشتن بهترين برنامه ممکن و اجراي آن است. حالا جاي اينکه در کامپيوتر يا کاغذها برنامه کاري و تفريحي خود را بنويسيد، کافيست موبايل خود را از جيب درآورده و همان لحظه فعاليت هاي خود را چک کنيد.
اولين نکته اي که هنگام اجراي برنامه متوجه آن مي شويد، رابط کاربري خوب و ساده آن است. براي اضافه کردن فعاليت ها به اپليکيشن، کافيست روي جمله «مي خواهيد چي کار کنيد» که کليک کرده و سپس کارهايي که در طول روز تصميم داريد انجام دهيد را يادداشت کنيد.

در قسمت بالا هم بايد تاريخ را انتخاب نموده و فعاليت هاي مربوط به آن روز را بنويسيد. در اينجا اگر احساس کرديد ممکن است کاري را از ياد ببريد، قابليت اين را داريد تا براي آن ها يادآور بگذاريد. اولويت بندي فعاليت ها نيز از ديگر ويژگي هاي اين بخش به شمار مي رود.
دومين قسمت تيک تيم مربوط به «رويدادها» است. اين بخش همانگونه که نشان مي دهد به شما بعضي اتفاقات و رويدادهاي زندگي تان را يادآوري مي کند. در اين قسمت مي توانيد رويدادها را زمان بندي کرده و هنگامي که به آن ها نزديک شديد از اپليکيشن بخواهيد تا براي تان اعلاني بفرستد.

متاسفانه برنامه با وجود ويژگي هاي ساده جذابش دو نطقه ضعف دارد. تيک تيم داراي پرداخت درون برنامه بوده و براي استفاده نامحدود از بعضي ويژگي ها بايد پول بدهيد. نکته اينجاست کمبود قابليت هاي متمايز کننده باعث شده تا خيلي نسبت به خريد آن ترغيب نشويد.
براي سخن پاياني بايد بگوييم تيک تيم اپليکيشن خوب و کارسازي است. به خاطر رابط کاربري ساده اپ به راحتي مي توانيد با آن ارتباط برقرار کرده و به کمک ويژگي يادآور ديگر نگراني بابت فراموش کردن کارها يا اتفاقات مهم زندگي نداشته باشيد. با اين وجود برنامه همچنان پتانسيل بهتر شدن را دارد.
دانلود از کافه بازار
در بخش اپليکيشن هاي ديجياتو بخوانيد:نگاهي به مسير ياب دال؛ تلاشي ناکافي براي ساخت يک مسيرياب ايرانيمعرفي بازي Infinity Loop: Energy؛ به رنگ بي نهايتلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب