مشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن ۲۰۱۷ را بخوانید


اچ تی سی قصد دارد امسال ۳ گوشی بدون دکمه‌های فیزیکی با نام اوشن راهی بازار کند.

لودهنده معروف، ایوان بلس نوشت سه گوشی اوشن مستر(Ocean Master)، اوشن نوت (Ocean Note) و اوشن اسمارت یا یو پلی( Ocean Smart ) در نقشه راه ۲۰۱۷ اچ تی سی دیده می‌شود.

آنچه با نام اوشن نوت در این لیست دیده می‌شود نام دیگری به خود گرفته و موسوم به U Ultra شده است.

از سوی دیگر دیروز OnLeaks از یک گوشی دیگر به نام اچ تی سی Alpine نام برد که نام دیگرش HTC U Play بوده و نمایشگر ۵٫۲ اینچی داشته و جک هدفون هم ندارد.

اچ تی سی نام «وان» را از روی گوشی خود برداشت و باعرضه اچ تی سی ۱۰ سعی کرد سری جدید ۲۰۱۶ خود را بدون حشو و اضافه‌های نرم‌افزاری و با اندروید خالص و سریع راهی بازار کند و حالا همگان منتظر نام اچ تی سی ۱۱ بودند که یکی از سه گوشی اوشن باید این نام را به‌عنوان پرچم‌دار ۲۰۱۷ به یَدَک کِشَد.

چندی پیش طراح معروف، Danelle Vermeulen طرح مفهومی از پرچم‌دار ۲۰۱۷ اچ تی سی نشان داد که دکمه‌های فیزیکی روی آن حذف‌شده و به‌جای آن دکمه‌های لمسی روی فریم اطراف گوشی مستقرشده است (Sense Touch UI) و به همین خاطر بسیاری معتقدند که اچ تی سی جدید با نوآوری منحصربه‌فرد قرار است یکی از گوشی‌های اوشن را بدین‌صورت بسازد.

اما کاربران از اچ تی سی ۱۱ یا اچ تی سی اوشن انتظار ضد آب بودن دارند که ظاهراً استاندارد IP57 روی آن فیکس شده است و خبری هم از جک هدفون روی آن نخواهد بود.

اچ تی سی اوشن پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ را با ۴ گیگ رم و حداقل ۳۲ گیگ حافظه داخلی خواهیم داشت که پیروزی‌های گوگل پیکسل و نیز امکانات جدید برای واقعیت مجازی HTC Vive را رویان خواهیم یافت.

نمایشگر ۵٫۵ اینچی AMOLED با رزولوشن QHD و یو اس بی تایپ سی از دیگر حدس‌هایی است که می‌توان درباره مدل اوشن داشت.

اما مدل اولترا یا U Ultra باید همان اوشن نوت باشد که در سایز ۶ اینچی و با مشخصات مشابه اوشن مستر (پرچم‌دار  ۲۰۱۷ معادل اچ تی سی ۱۱) باشد. اما مدل اوشن پلی باید نسخه کوچک‌تر و ازلحاظ فنی سبک‌تر و درنتیجه ارزان‌تر از پرچم‌دار باشد تا کاربران ارزان خَر بتوانند از آن استفاده کنند.

کمپانی تایوانی برنامه‌ریزی کرده است تا قبل از گلکسی اس ۸ و شاید تا زمان کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا /MWC پرچم‌دار ۲۰۱۷ خود را رونمایی کند که بدین ترتیب تاریخ قبل از ۲۶ فوریه را می‌توان برای آن در نظر گرفت. لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

مشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن ۲۰۱۷ را بخوانید …مشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری مشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن ۲۰۱۷ را بخوانیدمشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن را بخوانید …مشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن را بخوانید مشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن الف مشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن ۲۰۱۷ را بخوانیدمشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری راه اچ تی سی سی از سری اوشن ۲۰۱۷ را بخوانیدمشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن ۲۰۱۷ را بخوانید گوشی اچ تی سی از سری اوشن مشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن ۲۰۱۷ را بخوانید مشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن ۲۰۱۷ را بخوانیددانش و فن آوریمشخصات سه گوشی اچ تی سی از سری اوشن کمری را ببینید مشخصات لورفته گوشی موتو مشخصات سه گوشی اچ‌تی‌سی از سری اوشن ۲۰۱۷ را بخوانیدبا ورود به سال کم‌کم نقشه‌های کمپانی تایوانی برای عرضه گوشی‌های جدید هوشمند مشخص دکه مشخصات سه گوشی اچ‌تی‌سی از سری اوشن ……با ورود به سال کم‌کم نقشه‌های کمپانی تایوانی برای عرضه گوشی کم ‌کم نقشه از آیا گوشی های سری اوشن اچ تی سی جایگزین گلسی …گوشیهایسریاوشناچتیسی های سری اوشن اچ تی سی در سه شاهد عرضه گوشی های سری را می‌توان یکی از اوشن نوت، گوشی جدید اچ تی سیاوشننوتگوشیاچتیسی اچ تی سی گوشی اچ تی سی اوشن سه اسمارت فون جدید را مشخص شد اچ تی سی اوشن مشخصات دو گوشی جدید اچ تی سی از سری دیزایرمشخصاتدوگوشیجدیداچاگرچه اچ‌تی‌سی رسما چیزی در مورد گوشی‌های جدیدش نگفته اما تقریبا مطمئنیم که این ویژگی گوشی گلکسی اس سامسونگ زومیت در این مطلب قصد داریم تا هشت ویژگی شایعه شده برای گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ را مرور کنیم

برچسب ها

اندکی تفکر …

پیش از آنکه بالارفتن از نردبان موفقیت را آغاز کنید، مطمئن شوید که نردبان را به ساختمان مناسب تکیه داده اید.
استفان کاوی

پر بازدیدترین مطالب